Sukienki do ślubu cywilnego z kolekcji La Mania

Ta młoda na polskim rynku marka już święci sukcesy. Wszystko dlatego, że jej sukienki z upodobaniem nosi Marta Żmuda-Trzebiatowska i wygląda w nich świetnie. Mowa o marce La Mania, którą w ubiegłym roku założyła Joanna Przetakiewicz, partnerka Jana Kulczyka.

Wczoraj wieczorem w Arkadach Kubickiego odbył się pokaz wiosenno-letniej kolekcji. I znowu królowała biel. – Kolor moim zdaniem nie powinien tłumić osobowości, dlatego postawiłam na piaskowe, kamienne i kremowe barwy dla kontrastu uzupełnione czernią i czerwienią mówiła w ubiegłym sezonie projektantka marki Magdalena Butrym.

Dzięki temu to sukienki idealnie nadające się do ślubu cywilnego. Skromne i proste, śmiało mogą w nich wystąpić zarówno młode dziewczyny, jak i kobiety 40+, które w dniu ślubu chcą postawić na klasykę.

Poniżej zdjęcia z jesienno-zimowej kolekcji (gdy tylko pojawi się wiosenno-letni lookbook, dam Wam znać). Sukienki dostępne są w butiku w Galerii Mokotów.

78 komentarzydo

  1. one of our visitors just lately recommended the following website

  2. although sites we backlink to below are considerably not related to ours, we feel they may be basically really worth a go by, so have a look

  3. robert pisze:

    please visit the web-sites we stick to, like this one, as it represents our picks from the web

Odpowiedz


Switch to our mobile site