Notatnik Panny Młodej

Na polskim rynku pojawił się niedawno „Notatnik Panny Młodej”, ciekawa propozycja, która ma pomóc każdej pannie młodej zorganizować wesele jej marzeń: czasami w nieco zabawny, ale zawsze wiarygodny i profesjonalny sposób ogarnąć chaos przedślubnych przygotowań.

Obok praktycznych wskazówek podpowiadających, jak ciąć weselne koszty i że w dniu ślubu warto „skontrolować stan przygotowań narzeczonego”, znalazło się tu dużo miejsca na własne notatki i przemyślenia początkującej panny młodej, numery telefonów do teściowej i kamerzysty, zaplanowanie listy rzeczy do spakowania w podróż poślubną i podział obowiązków podczas przygotowań do ceremonii. Wygodne koszulki pozwalają na schowanie zapłaconych rachunków i umów z usługodawcami, a podział na zakładki umożliwia łatwe i szybkie znalezienie szukanych informacji.

Gdy otrzymałam propozycję zrecenzowania “Notatnika…” miałam ambiwalentne odczucia. Wszak najlepszym przyjacielem każdej panny młodej jest Ślubclick ;-) .  Gdy jednak “Notatnik…” trafił w końcu w moje ręce odkryłam, że to fantastyczne uzupełnienie naszych ślubclickowych narzędzi.

Różnica jest bowiem zasadnicza: ślubclickowych narzędzi (kaklulatora, listy gości i co najważniejsze listy zadań) nie włożymy do torebki. “Notatnik…” i owszem. Mało tego, dzięki wygodnym przegórdkom nie pogubimy umów i rachunków (a do internetu póki co ich nie upchniemy). Jest jednak i podobieństwo: świetna szata graficzna utrzymana w biało-różowym kolorze (zupełnie w odcieniu naszego ślubclickowego kwiatka).

I to właśnie wszystkie te argumenty przeważyły za tym, że czytacie teraz te słowa. I macie szansę wygrania “Notatnika Panny Młodej” w naszym konkursie! Jeżeli jeszcze nie wzięłyście w nim udziału, macie ostatnią szansę. „Notatnik…” możecie także kupić przez internet na stronie notatnikpannymlodej.pl

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

3 komentarzydo

 1. Patrycja pisze:

  Świetna sprawa z tym notatnikiem, jestem tegoroczną panną młodą i chyba sobie taki sprawię ;)

 2. Ania pisze:

  JA TEZ TAKI CHCE!!!! :)

 3. AniaS. pisze:

  Droga Paulino,

  ja w zeszłym roku, w kwietniu, dostałam takie cudo od mojej Sis! Jest bardzo ładne, w kolorystyce srebrno-szarej. Ja jestem z tego zadowolona. Kupiła to w Australii, gdzie mieszka i gdzie tego jest bardzo, bardzo dużo.

Odpowiedz


Switch to our mobile site