Dla gości weselnych

Inspiracje dla mam Pary Młodej

Rodzice narzeczonych przygotowując się do ślubu swoich dzieci stoją przed nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj przez całą uroczystość ślubu i wesela są w centrum uwagi, wiec pragną przez cały czas prezentować się bez zarzutu.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na ślubie córki <br> fot. koktajl.fakt.pl

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na ślubie córki
fot. koktajl.fakt.pl

Autor: Aleksandra Walczak

Rodzice narzeczonych przygotowując się do ślubu swoich dzieci stoją przed nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj przez całą uroczystość ślubu i wesela są w centrum uwagi, wiec pragną przez cały czas prezentować się bez zarzutu.

Mamy pary młodej, co zrozumiałe, chcą tego dnia wyglądać jak najlepiej. Często jednak wyniki tych starań spędzają sen z powiek nie jednej pannie młodej. Nie bez przyczyny istnieje bowiem odwieczny stereotyp i wyobrażenie mamy pary młodej w wielkiej sukni z tafty w intensywnym kolorze różu lub fioletu z fryzurą godną niejednej divy operowej.

Mimo iż, dobranie odpowiedniego stroju dla rodziców nie jest proste, zawsze można wzorować się na słynnych parach rodziców znanych osobistości, celebrytów i postaci popkultury.Parą godną naśladowania, w ostatnim czasie byli Państwo Kwaśniewscy na ślubie swojej córki Aleksandry. Była Pierwsza Dama prezentowała się elegancko, stylowo i co najważniejsze modnie.
Mamy panien młodych często rezygnują z nowoczesnych krojów na rzecz sprawdzonych garsonek, które najczęściej zamiast odejmować, dodają im sporo lat. Pani Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się na stonowany zestaw polskiej marki Caterina, który odważnie ożywiła kapelusikiem z woalką z modnego wśród celebrytów salonu La Mania.

Równie stylowo prezentowali się rodzice Panny Młodej Kate Middelton podczas jednego z najgłośniejszych ślubów ostatnich lat. Carole Middleton i jej mąż Michael wyglądali wytwornie jak przystało na rodzinę królewską. Matka panny młodej ubrana była w sukienkę Catherine Walker, która była jedną z ulubionych projektantek księżnej Diany.
Do grona zawsze dobrze ubranych Pań, których stroje stanowią kopalnie inspiracji należą m.in. zdobywczyni Oskara Hellen Mirren, Meryl Streep,Diane Keaton i projektantka Diane Von Furstenburg.
<


  Zobacz również...
 • Niespodzianki dla pary młodej na wesele
  Niespodzianki dla pary młodej na wesele Wesele to uroczystość, która od zawsze rządzi się swoimi prawami. W tym dniu z reguły wszystkie wydarzenia i czynności są zaplanowane co do minuty i nie ma miejsca na choćby odrobinę spontaniczności. Ale właściwie dlaczego nie? Czy w trakcie ślubu i wesela nie przydałoby się jednak chwila przyjemnego zaskoczenia.
 • Sukienki na wesele dla Pań o rozmiarze 40+
  Sukienki na wesele dla Pań o rozmiarze 40+ Wśród wielu atrakcyjnych propozycji na suknie wieczorowe, wyraźnie brakuje fasonów dla...zwyczajnych kobiet, którym daleko do "wybiegowego" rozmiaru 0. Jak zatem wybrać kreację weselną, która będzie efektowna i jednocześnie zasłoni i wyeksponuje co trzeba?
 • Stylizacja vintage dla druhny: zdjęcia i pomysły
  Stylizacja vintage dla druhny: zdjęcia i pomysły Nasza czytelniczka Magda napisała do nas z prośbą o pomoc. Już wkrótce odbędzie się jej wesele w stylu vintage, jednak Magda nie ma pomysłu na kreacje dla swoich druhen. Zobaczcie nasze propozycje i podpowiedzi!
 • 10 pomysłów na sukienkę dla druhenki
  10 pomysłów na sukienkę dla druhenki Planujesz, aby na twoim ślubie kwiatki w drodze do ołtarza sypały małe dziewczynki? Zawczasu pomyśl o odpowiedniej sukience także dla swoich małych druhenek. Oto przegląd 10 najciekawszych propozycji.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]