Dla gości weselnych

Inspiracje dla mam Pary Młodej

Rodzice narzeczonych przygotowując się do ślubu swoich dzieci stoją przed nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj przez całą uroczystość ślubu i wesela są w centrum uwagi, wiec pragną przez cały czas prezentować się bez zarzutu.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na ślubie córki <br> fot. koktajl.fakt.pl

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na ślubie córki
fot. koktajl.fakt.pl

Autor: Aleksandra Walczak

Rodzice narzeczonych przygotowując się do ślubu swoich dzieci stoją przed nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj przez całą uroczystość ślubu i wesela są w centrum uwagi, wiec pragną przez cały czas prezentować się bez zarzutu.

Mamy pary młodej, co zrozumiałe, chcą tego dnia wyglądać jak najlepiej. Często jednak wyniki tych starań spędzają sen z powiek nie jednej pannie młodej. Nie bez przyczyny istnieje bowiem odwieczny stereotyp i wyobrażenie mamy pary młodej w wielkiej sukni z tafty w intensywnym kolorze różu lub fioletu z fryzurą godną niejednej divy operowej.

Mimo iż, dobranie odpowiedniego stroju dla rodziców nie jest proste, zawsze można wzorować się na słynnych parach rodziców znanych osobistości, celebrytów i postaci popkultury.Parą godną naśladowania, w ostatnim czasie byli Państwo Kwaśniewscy na ślubie swojej córki Aleksandry. Była Pierwsza Dama prezentowała się elegancko, stylowo i co najważniejsze modnie.
Mamy panien młodych często rezygnują z nowoczesnych krojów na rzecz sprawdzonych garsonek, które najczęściej zamiast odejmować, dodają im sporo lat. Pani Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się na stonowany zestaw polskiej marki Caterina, który odważnie ożywiła kapelusikiem z woalką z modnego wśród celebrytów salonu La Mania.

Równie stylowo prezentowali się rodzice Panny Młodej Kate Middelton podczas jednego z najgłośniejszych ślubów ostatnich lat. Carole Middleton i jej mąż Michael wyglądali wytwornie jak przystało na rodzinę królewską. Matka panny młodej ubrana była w sukienkę Catherine Walker, która była jedną z ulubionych projektantek księżnej Diany.
Do grona zawsze dobrze ubranych Pań, których stroje stanowią kopalnie inspiracji należą m.in. zdobywczyni Oskara Hellen Mirren, Meryl Streep,Diane Keaton i projektantka Diane Von Furstenburg.
<


  Zobacz również...
 • Niespodzianki dla pary młodej na wesele
  Niespodzianki dla pary młodej na wesele Wesele to uroczystość, która od zawsze rządzi się swoimi prawami. W tym dniu z reguły wszystkie wydarzenia i czynności są zaplanowane co do minuty i nie ma miejsca na choćby odrobinę spontaniczności. Ale właściwie dlaczego nie? Czy w trakcie ślubu i wesela nie przydałoby się jednak chwila przyjemnego zaskoczenia.
 • Sukienki na wesele dla Pań o rozmiarze 40+
  Sukienki na wesele dla Pań o rozmiarze 40+ Wśród wielu atrakcyjnych propozycji na suknie wieczorowe, wyraźnie brakuje fasonów dla...zwyczajnych kobiet, którym daleko do "wybiegowego" rozmiaru 0. Jak zatem wybrać kreację weselną, która będzie efektowna i jednocześnie zasłoni i wyeksponuje co trzeba?
 • Stylizacja vintage dla druhny: zdjęcia i pomysły
  Stylizacja vintage dla druhny: zdjęcia i pomysły Nasza czytelniczka Magda napisała do nas z prośbą o pomoc. Już wkrótce odbędzie się jej wesele w stylu vintage, jednak Magda nie ma pomysłu na kreacje dla swoich druhen. Zobaczcie nasze propozycje i podpowiedzi!
 • 10 pomysłów na sukienkę dla druhenki
  10 pomysłów na sukienkę dla druhenki Planujesz, aby na twoim ślubie kwiatki w drodze do ołtarza sypały małe dziewczynki? Zawczasu pomyśl o odpowiedniej sukience także dla swoich małych druhenek. Oto przegląd 10 najciekawszych propozycji.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]