Dodatki ślubne

Idealny but ślubny część 2, czyli jak go dobrać by współgrał z Twoją suknią.

Idealny but ślubny część 2, czyli jak go dobrać by współgrał z Twoją suknią.

buty ślubne
Autor: Kasia i Karolina/Ksis

Specjalnie dla użytkowniczek Ślubclick.com przygotowałyśmy serię artykułów, które mamy nadzieje będą pomocne przy doborze idealnych butów ślubnych - efektownych i stylowych, które będą w naszym charakterze i pozwolą spędzić niezapomniany dzień wśród spojrzeń oczarowanych gości.
Zapraszamy!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
KSIS Ksis to spełnienie marzeń sióstr - Kasi i Karoliny. Miłością do pięknych butów chcą zarazić swoje Klientki. Ksis to warszawski Showroom oferujący wyjątkowe buty ślubne. To Klientki i ich suknie są inspiracją dla właścicielek przy doborze idealnej pary. Wszystkie modele w kolekcji Ksis to małe dzieła sztuki na obcasach. Zobacz więcej >>
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiele Panien Młodych wciąż dobiera buty do sukni ślubnej kierując się wyłącznie ich białym kolorem. Biały but do białej sukni – duet idealny? Coraz popularniejszy na świecie ale i w Polsce staje się trend, który przełamuje ten stereotypy. Dzisiaj Panny Młode chcą żeby ich obuwie stanowiło jednocześnie kontrast dla sukni jak i ważny dodatek ślubnego looku. Wasz but ślubny może stać się motywem przewodnim, ale nie dominującym wesela, uzupełnieniem kwiatowych aranżacji czy wspólnym kolorystycznie elementem pomiędzy Panną Młodą a sukniami druhen.

Oczywiście nie musicie na siłę dobierać obuwia które współgra z kolorystyką wesela, nie ma też reguły, ze but musi idealnie pasować do sukni. Wasze idealne buciki powinny, oddawać Wasz charakter, a przede wszystkim dawać Wam komfort, który zapewni dobry nastrój i długą zabawę podczas tego wyjątkowego dnia.

Bielszy odcień bieli

Kiedy decydujesz sie na suknię w kolorze białym albo kremowym ostrożniej dobieraj obuwie – jeżeli decydujesz się na tą samą kolorystykę sukni i butów. Różnice pomiędzy odcieniami mogą być subtelne, że prawie niezauważalne jednak chcemy wyglądać wyjątkowo, prawda? Kiedy zestawisz bieli sukni z soczystym kolorem obuwia taka różnica może a nawet powinna być widoczna. Dlatego kiedy decydujesz się na suknię w danym kolorze (zarówno białym jak i w jego odcieniach) najlepiej poproś krawcową o próbkę materiału. Z taką próbką udaj sie na zakupy żeby poszukać harmonijnego do sukni obuwia. Pamiętaj najpierw wybierz suknię a potem decyduj się na odpowiedni model i kolor buta, w zależności od zakładanego efektu tj. dopełnienia, kontrastu czy dekoracji sukni.

W poszukiwaniu kontrastów

Buty kolorowe. Wybierz kolor, który współgra z aranżacjami wesela, czy oddaje Twój charakter i temperament. Niebieskie buty do białej sukienki? Dlaczego nie, jeżeli kochasz wodę, morze i marzysz o ślubie w stylu marynarskim. Takie połączenie to połączenie idealne. Pamiętaj - ludzkie oko ceni symetrię powtarzających się kształtów i kolorów.

Materiał ma znaczenie

Materiał, z którego wykonany jest Twój but ślubny ma wielki wpływ na jego wygląd. But wykonany z białej matowej skóry będzie delikatnie kontrastował z atłasem bądź taftą z której wykonana zostanie Twoja suknia. Kiedy jednak decydujesz się na but w białej lakierowanej skórze kontrast będzie bardziej widoczny. Decydujesz się na buty wykonane z atłasu – brawo to uniwersalny i bardzo subtelny materiał. Pamiętaj jednak, żeby buty rozważnie wybrać, żeby nie zniknęły pod ciężarem sukni. Każdy z materiałów, czy to skóra, atłas czy zamsz będą współgrały z jej innym modelem. Nie tylko kolor ma znaczenie. Materiał z którego został wykonany but tak samo wpływa na efekt końcowy i Twój ślubny look.
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]