Dodatki ślubne

Idealny but ślubny część 2, czyli jak go dobrać by współgrał z Twoją suknią.

Idealny but ślubny część 2, czyli jak go dobrać by współgrał z Twoją suknią.

buty ślubne
Autor: Kasia i Karolina/Ksis

Specjalnie dla użytkowniczek Ślubclick.com przygotowałyśmy serię artykułów, które mamy nadzieje będą pomocne przy doborze idealnych butów ślubnych - efektownych i stylowych, które będą w naszym charakterze i pozwolą spędzić niezapomniany dzień wśród spojrzeń oczarowanych gości.
Zapraszamy!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
KSIS Ksis to spełnienie marzeń sióstr - Kasi i Karoliny. Miłością do pięknych butów chcą zarazić swoje Klientki. Ksis to warszawski Showroom oferujący wyjątkowe buty ślubne. To Klientki i ich suknie są inspiracją dla właścicielek przy doborze idealnej pary. Wszystkie modele w kolekcji Ksis to małe dzieła sztuki na obcasach. Zobacz więcej >>
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiele Panien Młodych wciąż dobiera buty do sukni ślubnej kierując się wyłącznie ich białym kolorem. Biały but do białej sukni – duet idealny? Coraz popularniejszy na świecie ale i w Polsce staje się trend, który przełamuje ten stereotypy. Dzisiaj Panny Młode chcą żeby ich obuwie stanowiło jednocześnie kontrast dla sukni jak i ważny dodatek ślubnego looku. Wasz but ślubny może stać się motywem przewodnim, ale nie dominującym wesela, uzupełnieniem kwiatowych aranżacji czy wspólnym kolorystycznie elementem pomiędzy Panną Młodą a sukniami druhen.

Oczywiście nie musicie na siłę dobierać obuwia które współgra z kolorystyką wesela, nie ma też reguły, ze but musi idealnie pasować do sukni. Wasze idealne buciki powinny, oddawać Wasz charakter, a przede wszystkim dawać Wam komfort, który zapewni dobry nastrój i długą zabawę podczas tego wyjątkowego dnia.

Bielszy odcień bieli

Kiedy decydujesz sie na suknię w kolorze białym albo kremowym ostrożniej dobieraj obuwie – jeżeli decydujesz się na tą samą kolorystykę sukni i butów. Różnice pomiędzy odcieniami mogą być subtelne, że prawie niezauważalne jednak chcemy wyglądać wyjątkowo, prawda? Kiedy zestawisz bieli sukni z soczystym kolorem obuwia taka różnica może a nawet powinna być widoczna. Dlatego kiedy decydujesz się na suknię w danym kolorze (zarówno białym jak i w jego odcieniach) najlepiej poproś krawcową o próbkę materiału. Z taką próbką udaj sie na zakupy żeby poszukać harmonijnego do sukni obuwia. Pamiętaj najpierw wybierz suknię a potem decyduj się na odpowiedni model i kolor buta, w zależności od zakładanego efektu tj. dopełnienia, kontrastu czy dekoracji sukni.

W poszukiwaniu kontrastów

Buty kolorowe. Wybierz kolor, który współgra z aranżacjami wesela, czy oddaje Twój charakter i temperament. Niebieskie buty do białej sukienki? Dlaczego nie, jeżeli kochasz wodę, morze i marzysz o ślubie w stylu marynarskim. Takie połączenie to połączenie idealne. Pamiętaj - ludzkie oko ceni symetrię powtarzających się kształtów i kolorów.

Materiał ma znaczenie

Materiał, z którego wykonany jest Twój but ślubny ma wielki wpływ na jego wygląd. But wykonany z białej matowej skóry będzie delikatnie kontrastował z atłasem bądź taftą z której wykonana zostanie Twoja suknia. Kiedy jednak decydujesz się na but w białej lakierowanej skórze kontrast będzie bardziej widoczny. Decydujesz się na buty wykonane z atłasu – brawo to uniwersalny i bardzo subtelny materiał. Pamiętaj jednak, żeby buty rozważnie wybrać, żeby nie zniknęły pod ciężarem sukni. Każdy z materiałów, czy to skóra, atłas czy zamsz będą współgrały z jej innym modelem. Nie tylko kolor ma znaczenie. Materiał z którego został wykonany but tak samo wpływa na efekt końcowy i Twój ślubny look.
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]