Fryzury ślubne i makijaż

Fryzury ślubne 2013: zdjęcia

Pokazy nowych kolekcji sukien ślubnych obfitują w nowe trendy, także we fryzurach ślubnych. Zobaczcie, jakie fryzury ślubne zaproponowali nam najwięksi projektanci sukien ślubnych na rok 2013

Fryzury ślubne z pokazu Sarah Seven

Fryzury ślubne z pokazu Sarah Seven

Autor: Aleksandra Łańcucka

Pokazy nowych kolekcji sukien ślubnych obfitują w nowe trendy, także we fryzurach ślubnych. Zobaczcie, jakie fryzury ślubne zaproponowali nam najwięksi projektanci sukien ślubnych na rok 2013

Podczas tegorocznych premier największych projektantów wyraźnie widać, że w przyszłym roku obowiązywać będą naturalne fryzury ślubne, wyglądające nieco tak, jakby zrobione zostały "od niechcenia". Robią jednak fantastyczne wrażenie, jeżeli są dobrze wykonane i dobrane stylem do sukni ślubnej.

Koński ogon czy luźny kok opadający na ramię to jednak rozwiązanie nie tylko proste, ale także szalenie kobiece i stylowe. Pamiętajcie jednak, żeby poprosić o pomoc fryzjera. Te fryzury mogą wydawać się łatwe, ale wierzcie mi - wykonanie pokazowego końskiego ogona to nie lada sztuka :)

WEJDŹ I WYPOWIEDZ SIĘ NA FORUM ŚLUBNYM!


ZNAJDŹ FRYZJERA
<


  Zobacz również...
 • Klasyczne fryzury ślubne
  Klasyczne fryzury ślubne Spośród tysięcy zdjęć fryzur ślubnych ciężko jest wybrać tę idealną. Kuszą nas fantazyjne upięcia, romantyczne fale i ekstrawaganckie ozdoby. Tymczasem najlepszym wyborem okazać się może klasyka.
 • Naturalne fryzury ślubne: zdjęcia i pomysły
  Naturalne fryzury ślubne: zdjęcia i pomysły Modne do niedawna, strojne i bogato zdobione koki odchodzą do lamusa - to pewne. Jak powinna więc uczesać się stylowa i modna Panna Młoda? Najlepiej wcale :) a przynajmniej takie pozorne wrażenie powinna robić fryzura ślubna.
 • Trendy w makijażu ślubnym wiosna i lato 2012
  Trendy w makijażu ślubnym wiosna i lato 2012 Co nam przyniesie wiosna 2012 w makijażu ślubnym? Na pewno świeży powiew koloru po zimie – od ferii barw na powiekach po różne odcienie czerwieni na ustach. Smoky eyes wystąpią w duecie z bladoróżowymi ustami. Główną rolę zagrają też kreski na powiekach w różnych wersjach oraz mocno podkreślone brwi – pisze wizażystka Joanna Izowska.
 • Wiosenny makijaż ślubny
  Wiosenny makijaż ślubny Masz ślub tej wiosny? Nie wiesz jakie trendy będą rządziły w makijażu ślubnym? Zapraszamy do lektury!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]