Suknie ślubne

Suknie ślubne Papilio 2013

Rosyjskie suknie ślubne Papilio zachwyciły nas już rok temu - niezwykła sesja zdjęciowa, oryginalne fasony i przepiękne materiały. Dziś prezentujemy kolekcję Papilo na 2013 rok. I tym razem jest co podziwiać. Zobaczcie!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Rosyjskie suknie ślubne Papilio zachwyciły nas już rok temu - niezwykła sesja zdjęciowa, oryginalne fasony i przepiękne materiały. Dziś prezentujemy kolekcję Papilio na 2013 rok. I tym razem jest co podziwiać. Zobaczcie!

W ubiegłym roku Papilio postawiło na eteryczne kreacje. W kolekcji na rok 2013 można zauważyć wyraźny ukłon w stronę stylizacji retro. Suknie ślubne Papilio są jednak, tak samo jak w zeszłym roku, niezwykle subtelne, eleganckie i bardzo kobiece.

W kolekcji na 2013 rok znajdziecie nie tylko klasyczne, długie suknie ślubne, ale także krótkie, dziewczęce modele. Każda panna młoda znajdzie coś dla siebie.
<


  Zobacz również...
 • Kryształowe wesele Gosi Baczyńskiej
  Kryształowe wesele Gosi Baczyńskiej Gosia Baczyńska, jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich projektantek niedawno zaprezentowała nową linię sukien ślubnych GB White. Kolekcja stworzona została na podwójną rocznicę, 15-lecia marki oraz urodzin projektantki.
 • Dwie suknie ślubne dla jednej panny młodej
  Dwie suknie ślubne dla jednej panny młodej Wiele z przyszłych Panien Młodych wcześniej czy później staje przed trudnym dylematem, którą suknię ślubną wybrać? Długą, strojną z trenem czy wygodniejszą prostą sukienkę nie krępującą ruchów?
 • Dolce Vita czyli ślub po włosku
  Dolce Vita czyli ślub po włosku Przenosimy się w czasie… jesteśmy w rozpalonej słońcem Sycylii, zwiedzamy wąskie uliczki Rzymu, delektujemy się włoską kawą… Inspirujemy się ponadczasową elegancją Italii!
 • Designer Sample Sale: wrzesień 2012
  Designer Sample Sale: wrzesień 2012 Ruszyła kolejna już w tym roku wyprzedaż Designer Sample Sale Online w butiku Saltandpepper.pl. Obniżka nawet do 70% potrwa tylko do 14 września!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]