Królewski ślub Williama

Bukiet ślubny Kate Middleton: zdjęcia

Zachwyciła nas skromnością, wyczuciem stylu i doskonałym doborem kreacji i dodatków do charakteru uroczystości. Kate Middleton ma teraz ogromne szanse stać się ikoną mody. Wpłynie na to z pewnością suknia ślubna od Alexandra Mcqueena.

1
Bukiet Kate Middleton, obecnie Księżnej Cambridge

Bukiet Kate Middleton, obecnie Księżnej Cambridge

1
Autor: Aleksandra Łańcucka

Wszystko co miała dziś na sobie Kate było dopasowane idealnie. Przepiękna, skromna suknia ślubna z dodatkiem bajecznej koronki, długi klasycznie angielski welon przytrzymywany przez zabytkową tiarę i delikatna biżuteria. Przyjrzyjmy się też bukietowi.

ZOBACZ: WIOSENNE BUKIETY ŚLUBNE


Mnie osobiście bukiet Księżnej (już) Catherine zaskoczył, ale i zachwycił. W pamięci miałam potężne bukiecisko Księżnej Diany złożone z wartych fortunę rzadkich kwiatów i obawiałam się podobnego u Kate. I tu czekało nas wielkie zaskoczenie. Bukiecik, który trzymała w rękach panna młoda był maleńki (cztery razy mniejszy od bukietu Diany) biały i bardzo skromny. Składał się z Mirtu (symbolizującego miłość), Konwalii, Hiacyntów oraz kwiatu „Sweet William”. Prawda, że oryginalny i zarazem uroczy pomysł?

SERWIS SPECJALNY: Królewski ślub księcia Williama
<

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]