Królewski ślub Williama

Bukiet ślubny Kate Middleton: zdjęcia

Zachwyciła nas skromnością, wyczuciem stylu i doskonałym doborem kreacji i dodatków do charakteru uroczystości. Kate Middleton ma teraz ogromne szanse stać się ikoną mody. Wpłynie na to z pewnością suknia ślubna od Alexandra Mcqueena.

1
Bukiet Kate Middleton, obecnie Księżnej Cambridge

Bukiet Kate Middleton, obecnie Księżnej Cambridge

1
Autor: Aleksandra Łańcucka

Wszystko co miała dziś na sobie Kate było dopasowane idealnie. Przepiękna, skromna suknia ślubna z dodatkiem bajecznej koronki, długi klasycznie angielski welon przytrzymywany przez zabytkową tiarę i delikatna biżuteria. Przyjrzyjmy się też bukietowi.

ZOBACZ: WIOSENNE BUKIETY ŚLUBNE


Mnie osobiście bukiet Księżnej (już) Catherine zaskoczył, ale i zachwycił. W pamięci miałam potężne bukiecisko Księżnej Diany złożone z wartych fortunę rzadkich kwiatów i obawiałam się podobnego u Kate. I tu czekało nas wielkie zaskoczenie. Bukiecik, który trzymała w rękach panna młoda był maleńki (cztery razy mniejszy od bukietu Diany) biały i bardzo skromny. Składał się z Mirtu (symbolizującego miłość), Konwalii, Hiacyntów oraz kwiatu „Sweet William”. Prawda, że oryginalny i zarazem uroczy pomysł?

SERWIS SPECJALNY: Królewski ślub księcia Williama
<

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]