Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne z peonii: zdjęcia

Od początku wiedziałam, że chcę, aby mój bukiet ślubny był biały. Od początku wiedziałam, że druhny będą miały bukiety z gipsówki. Ale prawie do samego końca nie mogłam się zdecydować, jaki gatunek kwiatów chcę mieć w swoim bukieciku. Wreszcie znalazłam. Peonie!

Autor: Aleksandra Malinowska

Od początku wiedziałam, że chcę, aby mój bukiet ślubny bukiet ślubny był biały. Od początku wiedziałam, że druhny będą miały bukiety z gipsówki. Ale prawie do samego końca nie mogłam się zdecydować, jaki gatunek kwiatów chcę mieć w swoim bukieciku. Wreszcie znalazłam. Peonie!

Peonie to dokładnie takie kwiaty, jakich potrzebowałam. Mam prostą
suknię ślubną
, w drobne groszki. Jestem niska, ale niekoniecznie drobna ;) . Wymarzyłam sobie bukiet z dużych, puchatych kwiatów, z dużą ilością zielonych liści. Peonie spełniają wszystkie te warunki. A do tego są baaaardzo łatwo dostępne! Są jednym z najczęściej spotykanych gatunków kwiatów w polskich ogrodach.
A ponieważ tak naprawdę nie potrzebują wiele dodatkowej oprawy – bukiecik z nich – możesz spokojnie zrobić sobie sama.

Peonie mają naprawdę duże kwiaty. Zwykła średnica to aż 20 centymetrów! Czas jej kwitnienia to maj-czerwiec, więc w tej chwili jest właśnie najlepszy czas, żeby uświetniały nasze wesele.
<


  Zobacz również...
 • Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia
  Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia Tulipany, margerytki, konwalie, hiacynty... Te wszystkie kwiaty znajdziesz w wiosennych ślubnych bukietach. Bardzo dziewczęcych i romantycznych. Zobacz sama najpiękniejsze ślubne wiązanki na wiosnę 2011 roku!
 • Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia
  Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia Tulipany, margerytki, konwalie, hiacynty... Te wszystkie kwiaty znajdziesz w wiosennych ślubnych bukietach. Bardzo dziewczęcych i romantycznych. Zobacz sama najpiękniejsze ślubne wiązanki na wiosnę 2011 roku!
 • Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim
  Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim Kwiaty to nieodłączny element ślubu i wesela. Dekorację sali i kościoła z wielu powodów warto oddać w ręce fachowca. Dlaczego i gdzie szukać tych najlepszych? Wejdź i sprawdź!
 • Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie
  Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie Szukasz dobrej i sprawdzonej kwiaciarni czy florystyki, która przygotuje nie tylko Twój ślubny bukiet, ale także zajmie się dekoracją kościoła czy sali na wesele? Wejdź i zobacz najlepsze firmy florystyczne w Warszawie!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]