Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne z peonii: zdjęcia

Od początku wiedziałam, że chcę, aby mój bukiet ślubny był biały. Od początku wiedziałam, że druhny będą miały bukiety z gipsówki. Ale prawie do samego końca nie mogłam się zdecydować, jaki gatunek kwiatów chcę mieć w swoim bukieciku. Wreszcie znalazłam. Peonie!

Autor: Aleksandra Malinowska

Od początku wiedziałam, że chcę, aby mój bukiet ślubny bukiet ślubny był biały. Od początku wiedziałam, że druhny będą miały bukiety z gipsówki. Ale prawie do samego końca nie mogłam się zdecydować, jaki gatunek kwiatów chcę mieć w swoim bukieciku. Wreszcie znalazłam. Peonie!

Peonie to dokładnie takie kwiaty, jakich potrzebowałam. Mam prostą
suknię ślubną
, w drobne groszki. Jestem niska, ale niekoniecznie drobna ;) . Wymarzyłam sobie bukiet z dużych, puchatych kwiatów, z dużą ilością zielonych liści. Peonie spełniają wszystkie te warunki. A do tego są baaaardzo łatwo dostępne! Są jednym z najczęściej spotykanych gatunków kwiatów w polskich ogrodach.
A ponieważ tak naprawdę nie potrzebują wiele dodatkowej oprawy – bukiecik z nich – możesz spokojnie zrobić sobie sama.

Peonie mają naprawdę duże kwiaty. Zwykła średnica to aż 20 centymetrów! Czas jej kwitnienia to maj-czerwiec, więc w tej chwili jest właśnie najlepszy czas, żeby uświetniały nasze wesele.
<


  Zobacz również...
 • Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia
  Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia Tulipany, margerytki, konwalie, hiacynty... Te wszystkie kwiaty znajdziesz w wiosennych ślubnych bukietach. Bardzo dziewczęcych i romantycznych. Zobacz sama najpiękniejsze ślubne wiązanki na wiosnę 2011 roku!
 • Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia
  Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia Tulipany, margerytki, konwalie, hiacynty... Te wszystkie kwiaty znajdziesz w wiosennych ślubnych bukietach. Bardzo dziewczęcych i romantycznych. Zobacz sama najpiękniejsze ślubne wiązanki na wiosnę 2011 roku!
 • Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim
  Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim Kwiaty to nieodłączny element ślubu i wesela. Dekorację sali i kościoła z wielu powodów warto oddać w ręce fachowca. Dlaczego i gdzie szukać tych najlepszych? Wejdź i sprawdź!
 • Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie
  Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie Szukasz dobrej i sprawdzonej kwiaciarni czy florystyki, która przygotuje nie tylko Twój ślubny bukiet, ale także zajmie się dekoracją kościoła czy sali na wesele? Wejdź i zobacz najlepsze firmy florystyczne w Warszawie!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]