Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne z róż: zdjęcia

Róża to kwiat miłości. Nic więc dziwnego, że chętnie wybierana jest do ślubnej wiązanki. Jeżeli myślicie, że to banał, mylicie się! Bukiet ślubny z róż może mieć wiele często zaskakujących odsłon. Oto one!

Autor: Paulina Sygnatowicz

Pomysłów na bukiet ślubny z róż może być tak dużo, jak dużo jest florystek. Róże pasują bowiem w zasadzie do każdej sukni ślubnej i każdego typu wiązanki. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby z tych wyjątkowo trwałych kwiatów wyczarować naprawdę zaskakujące bukiety!

Róże mogą być związane w ścisły pęczek, albo ułożone w kulę, czyli bukiet typu biedermeier. Nie ma też przeszkód, aby stanowiły element długiego, zwisającego bukietu.

Róże łączyć można w zasadzie z każdym innym rodzajem kwiatów. Fantastycznie prezentują się w towarzystwie delikatnej eustomy, ale nie pogardzą nawet towarzystwem gerbera. Doskonale współgrają z dodatkami, takimi jak kryształki, piórka czy ozdobna broszka w kształcie motylka.

Z róż można układać także wymyślne i oryginalne kształty - najlepiej sprawdzają się w ślubnych wachalrzach. Nadal sądzicie, że róże są banalne? ;-)
<


    Zobacz również...
  • Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie
    Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie Szukasz dobrej i sprawdzonej kwiaciarni czy florystyki, która przygotuje nie tylko Twój ślubny bukiet, ale także zajmie się dekoracją kościoła czy sali na wesele? Wejdź i zobacz najlepsze firmy florystyczne w Warszawie!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]