Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne z róż: zdjęcia

Róża to kwiat miłości. Nic więc dziwnego, że chętnie wybierana jest do ślubnej wiązanki. Jeżeli myślicie, że to banał, mylicie się! Bukiet ślubny z róż może mieć wiele często zaskakujących odsłon. Oto one!

Autor: Paulina Sygnatowicz

Pomysłów na bukiet ślubny z róż może być tak dużo, jak dużo jest florystek. Róże pasują bowiem w zasadzie do każdej sukni ślubnej i każdego typu wiązanki. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby z tych wyjątkowo trwałych kwiatów wyczarować naprawdę zaskakujące bukiety!

Róże mogą być związane w ścisły pęczek, albo ułożone w kulę, czyli bukiet typu biedermeier. Nie ma też przeszkód, aby stanowiły element długiego, zwisającego bukietu.

Róże łączyć można w zasadzie z każdym innym rodzajem kwiatów. Fantastycznie prezentują się w towarzystwie delikatnej eustomy, ale nie pogardzą nawet towarzystwem gerbera. Doskonale współgrają z dodatkami, takimi jak kryształki, piórka czy ozdobna broszka w kształcie motylka.

Z róż można układać także wymyślne i oryginalne kształty - najlepiej sprawdzają się w ślubnych wachalrzach. Nadal sądzicie, że róże są banalne? ;-)
<


    Zobacz również...
  • Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie
    Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie Szukasz dobrej i sprawdzonej kwiaciarni czy florystyki, która przygotuje nie tylko Twój ślubny bukiet, ale także zajmie się dekoracją kościoła czy sali na wesele? Wejdź i zobacz najlepsze firmy florystyczne w Warszawie!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]