Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne z tulipanów

Kojarzą się z wiosną. Mienią się kolorami. Najpiękniej wyglądają w najprostszej postaci – przewiązane wstążką. Tulipany. To bardzo wdzięczne kwiaty do wiosennego bukietu ślubnego. Zobaczcie.

<center> bukiet: Pracownia Florystyczna G-Fiore<br> <a href=http://www.slubclick.com/slub/bukiety-slubne-i-kwiaty/pracownia-florystyczna-g-fiorepl-22835.html target="_blank">  Zobacz więcej</a></center>

bukiet: Pracownia Florystyczna G-Fiore
Zobacz więcej

Autor: Paulina Sygnatowicz

Jako jedne z pierwszy rozkwitają na wiosnę mieniąc się paletą kolorów. O tej porze roku kupić je można na każdym skrzyżowaniu. Może dlatego tak rzadko wybierane są do ślubnego bukietu? A szkoda. Mowa oczywiście o tulipanach.

Tulipany to kwiaty uniwersalne, sprawdzą się zarówno w długich, lejących się bukietach ślubnych bądź jako część klasycznej wiązanki (śmiało łączyć je można z kandateksami czy margerytkami). Najpiękniej prezentują się jednak w prostej wiązance ślubnej, kiedy kilka sztuk przewiążemy kolorową wstążką. Wstążkę oznaczyć możemy kolorowym motylkiem albo monogramem z inicjałami Państwa młodych. Takie rozwiązanie nada całości bardziej wytwornego charakteru.

ZNAJDŹ FLORYSTKĘ

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]