Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne z tulipanów

Kojarzą się z wiosną. Mienią się kolorami. Najpiękniej wyglądają w najprostszej postaci – przewiązane wstążką. Tulipany. To bardzo wdzięczne kwiaty do wiosennego bukietu ślubnego. Zobaczcie.

<center> bukiet: Pracownia Florystyczna G-Fiore<br> <a href=http://www.slubclick.com/slub/bukiety-slubne-i-kwiaty/pracownia-florystyczna-g-fiorepl-22835.html target="_blank">  Zobacz więcej</a></center>

bukiet: Pracownia Florystyczna G-Fiore
Zobacz więcej

Autor: Paulina Sygnatowicz

Jako jedne z pierwszy rozkwitają na wiosnę mieniąc się paletą kolorów. O tej porze roku kupić je można na każdym skrzyżowaniu. Może dlatego tak rzadko wybierane są do ślubnego bukietu? A szkoda. Mowa oczywiście o tulipanach.

Tulipany to kwiaty uniwersalne, sprawdzą się zarówno w długich, lejących się bukietach ślubnych bądź jako część klasycznej wiązanki (śmiało łączyć je można z kandateksami czy margerytkami). Najpiękniej prezentują się jednak w prostej wiązance ślubnej, kiedy kilka sztuk przewiążemy kolorową wstążką. Wstążkę oznaczyć możemy kolorowym motylkiem albo monogramem z inicjałami Państwa młodych. Takie rozwiązanie nada całości bardziej wytwornego charakteru.

ZNAJDŹ FLORYSTKĘ

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]