Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne z żonkili: zdjęcia

Choć z pozoru żonkile to kwiaty pospolite i nieciekawe jest wprost przeciwnie. Mają mnóstwo zalet, z których najważniejszymi są niska cena i przepiękny żółty odcień, który doskonale ozywi stylizację ślubną!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Choć z pozoru żonkile to kwiaty pospolite i nieciekawe jest wprost przeciwnie. Mają mnóstwo zalet, z których najważniejszymi są niska cena i przepiękny żółty odcień, który doskonale ożywi stylizację ślubną!

Żonkile nie należą do najpopularniejszych kwiatów ślubnych. W przeciwieństwie do róż czy frezji te popularne, śliczne żółte kwiaty nie są zbyt często wybieranej do bukietu ślubnego przez panny młode. Wielka szkoda!

Jeśli planujecie żółty jako kolor przewodni ślubu i wesela, marzycie o żółtych butach ślubnych, to żonkile będą doskonałym wyborem! Nie są to kwiaty drogie więc za niewielką cenę możecie przepięknie udekorować salę weselną, a żonkile w bukiecie ślubnym wyglądają bajecznie. Same zobaczcie!

ZNAJDŹ KWIACIARNIĘ
<


  Zobacz również...
 • Bukiety ślubne z magnolii: zdjęcia
  Bukiety ślubne z magnolii: zdjęcia Magnolie to kwiaty egzotyczne o przepięknym, intensywnym zapachu. ich oryginalny wygląd doskonale pasować będzie do stylizacji ślubnej vintage i koronkowej sukni ślubnej. Zobacz naszą galerię zdjęć!
 • Bukiety ślubne z frezji: zdjęcia
  Bukiety ślubne z frezji: zdjęcia Subtelne, delikatne, o przepięknym intensywnym zapachu. Takie są frezje. Te kwiaty idealnie nadają się do bukietu ślubnego jako ich główny składnik bądź efektowny dodatek. Zobaczcie naszą galerię zdjęć bukietów ślubnych z frezji!
 • Encyklopedia kwiatów ślubnych
  Encyklopedia kwiatów ślubnych Wybór kwiatów na ślub i wesele to nie tylko decyzja dotycząca koloru i gatunku. Warto również wziąć pod uwagę ich trwałość, zapach, cenę i dostępność w okolicach daty ślubu. Niezłym pomysłem jest również zwrócenie uwagi na ich symbolikę. Oto wszystko o najpopularniejszych kwiatach ślubnych!
 • Ludowe dekoracje weselne
  Ludowe dekoracje weselne Czerwone korale, jabłka, kolorowe tasiemki… Pomysłów na dekoracje stołów weselnych utrzymanych w ludowym klimacie jest cała masa. Zobaczcie te, które przygotowała Fabrica de Pasjone.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]