Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne z żonkili: zdjęcia

Choć z pozoru żonkile to kwiaty pospolite i nieciekawe jest wprost przeciwnie. Mają mnóstwo zalet, z których najważniejszymi są niska cena i przepiękny żółty odcień, który doskonale ozywi stylizację ślubną!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Choć z pozoru żonkile to kwiaty pospolite i nieciekawe jest wprost przeciwnie. Mają mnóstwo zalet, z których najważniejszymi są niska cena i przepiękny żółty odcień, który doskonale ożywi stylizację ślubną!

Żonkile nie należą do najpopularniejszych kwiatów ślubnych. W przeciwieństwie do róż czy frezji te popularne, śliczne żółte kwiaty nie są zbyt często wybieranej do bukietu ślubnego przez panny młode. Wielka szkoda!

Jeśli planujecie żółty jako kolor przewodni ślubu i wesela, marzycie o żółtych butach ślubnych, to żonkile będą doskonałym wyborem! Nie są to kwiaty drogie więc za niewielką cenę możecie przepięknie udekorować salę weselną, a żonkile w bukiecie ślubnym wyglądają bajecznie. Same zobaczcie!

ZNAJDŹ KWIACIARNIĘ
<


  Zobacz również...
 • Bukiety ślubne z magnolii: zdjęcia
  Bukiety ślubne z magnolii: zdjęcia Magnolie to kwiaty egzotyczne o przepięknym, intensywnym zapachu. ich oryginalny wygląd doskonale pasować będzie do stylizacji ślubnej vintage i koronkowej sukni ślubnej. Zobacz naszą galerię zdjęć!
 • Bukiety ślubne z frezji: zdjęcia
  Bukiety ślubne z frezji: zdjęcia Subtelne, delikatne, o przepięknym intensywnym zapachu. Takie są frezje. Te kwiaty idealnie nadają się do bukietu ślubnego jako ich główny składnik bądź efektowny dodatek. Zobaczcie naszą galerię zdjęć bukietów ślubnych z frezji!
 • Encyklopedia kwiatów ślubnych
  Encyklopedia kwiatów ślubnych Wybór kwiatów na ślub i wesele to nie tylko decyzja dotycząca koloru i gatunku. Warto również wziąć pod uwagę ich trwałość, zapach, cenę i dostępność w okolicach daty ślubu. Niezłym pomysłem jest również zwrócenie uwagi na ich symbolikę. Oto wszystko o najpopularniejszych kwiatach ślubnych!
 • Ludowe dekoracje weselne
  Ludowe dekoracje weselne Czerwone korale, jabłka, kolorowe tasiemki… Pomysłów na dekoracje stołów weselnych utrzymanych w ludowym klimacie jest cała masa. Zobaczcie te, które przygotowała Fabrica de Pasjone.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]