Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne ze storczyków 2011: zdjęcia

Storczyki to kwiaty wprost stworzone do ślubnego bukietu. Są trwałe, eleganckie i dają się układać w przeróżne kompozycje. Oto piętnaście pomysłów na ślubną wiązankę ze storczyków.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Storczyki to jedne z najpopularniejszych ślubnych kwiatów. Nic dziwnego. Są trwałe, eleganckie i łatwo dają się układać w ślubne bukiety o różnych kształtach. Do ślubnych wiązanek wykorzystuje się przede wszystkim kwiaty o delikatnych, pastelowych kolorach: białe, żółte, różowe, zielone czy delikatnie czerwone.

Prosta, lejąca się wiązanka z kilku gałązek storczyków może być równie elegancka, co bogata kompozycja z innego rodzaju kwiatami: liliami, różami, a nawet tulipanami. Do bukietów ślubnych ze storczyków floryści często dodają takie ozdoby, jak egzotyczne muszelki, perły, korale czy modne w tym sezonie pióra.

Chcesz zamówić wiązankę ślubną z naszych zdjęć?

Kliknij tutaj

<


  Zobacz również...
 • Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia
  Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia Tulipany, margerytki, konwalie, hiacynty... Te wszystkie kwiaty znajdziesz w wiosennych ślubnych bukietach. Bardzo dziewczęcych i romantycznych. Zobacz sama najpiękniejsze ślubne wiązanki na wiosnę 2011 roku!
 • Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim
  Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim Kwiaty to nieodłączny element ślubu i wesela. Dekorację sali i kościoła z wielu powodów warto oddać w ręce fachowca. Dlaczego i gdzie szukać tych najlepszych? Wejdź i sprawdź!
 • Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie
  Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie Szukasz dobrej i sprawdzonej kwiaciarni czy florystyki, która przygotuje nie tylko Twój ślubny bukiet, ale także zajmie się dekoracją kościoła czy sali na wesele? Wejdź i zobacz najlepsze firmy florystyczne w Warszawie!

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]