Wiązanki ślubne i kwiaty

Bukiety ślubne ze storczyków 2011: zdjęcia

Storczyki to kwiaty wprost stworzone do ślubnego bukietu. Są trwałe, eleganckie i dają się układać w przeróżne kompozycje. Oto piętnaście pomysłów na ślubną wiązankę ze storczyków.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Storczyki to jedne z najpopularniejszych ślubnych kwiatów. Nic dziwnego. Są trwałe, eleganckie i łatwo dają się układać w ślubne bukiety o różnych kształtach. Do ślubnych wiązanek wykorzystuje się przede wszystkim kwiaty o delikatnych, pastelowych kolorach: białe, żółte, różowe, zielone czy delikatnie czerwone.

Prosta, lejąca się wiązanka z kilku gałązek storczyków może być równie elegancka, co bogata kompozycja z innego rodzaju kwiatami: liliami, różami, a nawet tulipanami. Do bukietów ślubnych ze storczyków floryści często dodają takie ozdoby, jak egzotyczne muszelki, perły, korale czy modne w tym sezonie pióra.

Chcesz zamówić wiązankę ślubną z naszych zdjęć?

Kliknij tutaj

<


  Zobacz również...
 • Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia
  Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia Tulipany, margerytki, konwalie, hiacynty... Te wszystkie kwiaty znajdziesz w wiosennych ślubnych bukietach. Bardzo dziewczęcych i romantycznych. Zobacz sama najpiękniejsze ślubne wiązanki na wiosnę 2011 roku!
 • Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim
  Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim Kwiaty to nieodłączny element ślubu i wesela. Dekorację sali i kościoła z wielu powodów warto oddać w ręce fachowca. Dlaczego i gdzie szukać tych najlepszych? Wejdź i sprawdź!
 • Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie
  Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie Szukasz dobrej i sprawdzonej kwiaciarni czy florystyki, która przygotuje nie tylko Twój ślubny bukiet, ale także zajmie się dekoracją kościoła czy sali na wesele? Wejdź i zobacz najlepsze firmy florystyczne w Warszawie!

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]