Przyjęcie weselne

Dekoracje ślubne hand made

Marzycie o oryginalnym i niepowtarzalnym weselu? Zadbajcie o szczegóły dekoracji ślubnej. Możecie to zadanie powierzyć profesjonalnej agencji lub poświęcić trochę czasu na własnoręczne wykonanie dekoracyjnych drobiazgów.

Autor: Julia Wizowska

Marzycie o oryginalnym i niepowtarzalnym weselu? Zadbajcie o szczegóły dekoracji ślubnej. Możecie to zadanie powierzyć profesjonalnej agencji lub poświęcić trochę czasu na własnoręczne wykonanie dekoracyjnych drobiazgów.

Pamiętacie ze szkół lekcje techniki i plastyki? Umiejętności zdobyte w dzieciństwie mogą Wam się teraz przydać. Przygotujcie kolorowy papier, nożyce, farby, klej, a także dużo wyobraźni!

Dekoracja sali

Zacznijmy od sali. Nie podobają Wam się kolorowe balony podwieszane tradycyjnie pod sufitem sal weselnych? Nie należy wcale z tego powodu rezygnować z dekoracji sali weselnej. Zamiast balonów mogą pod sufitem wisieć girlandy w dowolnym kształcie i rozmiarze. Ich barwa może nawiązywać do koloru przewodniego wesela.

DEKORACJE ŚLUBNE


Dekoracja stołów weselnych

O oryginalnych tabliczkach z numerami na stoły weselne pisaliśmy już dla Was nieraz. Przeczytać o tym można na przykład TU. Można je również wykonać własnoręcznie, malując farbami numer na papierze, kartonie, szkle, drewnie lub dowolnym innym materiale. Jeżeli zdecydujecie się na ustawienie przy każdym talerzu tabliczek z nazwiskami gości, zastanówcie się nad tym, by zamiast nazwiska umieścić na tabliczce... portretu osoby zaproszonej. Wystarczy schematyczny szkic! Takie tabliczki możecie ustawić również przy własnych talerzach.

Własnoręcznie można wykonać kartę dań, podawanych gościom podczas wesela.

Obejrzyjcie również naszą galerię zdjęć, przedstawiamy tam wizualizacje innych pomysłów na dekoracje weselne wykonane własnymi rękoma!

<


    Zobacz również...
  • Eleganckie wesele we Wrocławiu
    Eleganckie wesele we Wrocławiu Kochane wrocławskie Panny Młode! Specjalnie dla Was przedstawiamy firmy z Wrocławia, dzięki którym zorganizujecie przepiękne i eleganckie wesele w Waszym mieście. Zobaczcie koniecznie!
  • Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu
    Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu Marzysz o ślubie rodem z Hollywood? Urzekają Cię amerykańskie wesela oglądane w filmach? Zobacz, jak dzięki nam możesz zaplanować ślub i wesele na wzór amerykańskich Panien Młodych.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]