Suknie ślubne

Dobieramy dodatki do sukni ślubnej rybka Sweetheart 5975

Nasza użytkowniczka, ukrywająca się pod pseudonimem kraczynka, wybrała bardzo piękną, prostą suknię ślubną rybka Sweetheart 5975. Ten model daje ogromne pole do popisu w kwestii wyboru dodatków. Zobaczcie, co zaproponowałyśmy.

1
<center> suknia ślubna: Sweetheart 597 // welon: Davids Bridal // bukiet ślubny: bukiet ślubny: <a href=http://www.slubclick.com/slub/dekoracje-slubne/pracownia-florystyczna-g-fiorepl.html target="_blank"> G-Fiore</a></center>

suknia ślubna: Sweetheart 597 // welon: Davids Bridal // bukiet ślubny: bukiet ślubny: G-Fiore

1
Autor: Paulina Sygnatowicz

Prosta, ale stylowa suknia ślubna rybka, model Sweetheart 5975 daje ogromne pole do popisu w kwestii doboru dodatków. Przy tego typu sukni ślubnej możemy wszystko. My naszej użytkowniczce ukrywającej się pod pseudonimem kraczynka zaproponowałyśmy klasyczne rozwiązania utrzymane w różach i fioletach.

Kompletnie nie mam wizji co do butów, welonu, fryzury, biżuterii i reszty dodatków. POMOCY!!!”

Od tego zacznij wybierając dodatki

kraczynce brakuje pomysłu na ślubną stylizację. Od czego należy zacząć w takim wypadku? Od wyboru koloru przewodniego (Jaki jest mój ulubiony kolor? W jakim kolorze czuję się dobrze? Jaki kolor będzie pasować do mnie i do mojego narzeczonego?) i motywu przewodniego ślubu. Czy chciałaby, aby cała ceremonia była utrzymana w stylu retro, a może w nowoczesnych klimatach? Czy jestem tradycjonalistką i długi welon to musy have czy może nie brakuje mi odwagi, a kolorowe buty ślubne to moje marzenie? Odpowiedzi na te pytania zawężą nam krąg poszukiwań ślubnych dodatków.

Bukiet ślubny

Do opinającej zgrabną sylwetkę sukni ślubnej rybka świetnie pasują długie, lejące się bukiety ślubne, które podkreślą krój sukni i dodatkowo wysmuklają pannę młodą. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać prostą wiązankę składającą się z peonii czy tulipanów. Koniecznie trzeba przewiązać ją ozdobną wstążką w kolorze przewodnim wesela.

LEJĄCE SIĘ BUKIETY ŚLUBNE

BUKIETY ŚLUBNE Z TULIPANÓW

BUKIETY ŚLUBNE Z PEONI

Welon czy kwiaty we włosach?

Długi, delikatny welon będzie się pięknie prezentował w kościele. Wpinamy go w elegancki kok i ozdabiamy grzebykiem z kryształkami bądź subtelną tiarą. Do ślubu cywilnego warto wybrać dużą spinkę ze sztucznym kwiatem lub subtelną opaskę ozdobioną prawdziwymi kwiatami prosto ze ślubnego bukietu.

Biżuteria ślubna

Długie kolczyki podkreślą zgrabną szyję i będą subtelnym dodatkiem podkreślającym urok sukni ślubnej. Absolutnym hitem tego roku są także duże i masywne naszyjniki, tzw. „statement necklaces”. Śmiało można więc pokusić się o taką ozdobę.

STETEMENT NECKLACES

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]