Królewski ślub Williama

Fryzura i makijaż ślubny Kate Middleton

Kate Middleton, obecnie Księżna Cambridge, już okrzyknięta została współczesną ikoną mody. Jej wyczucie stylu, świetny gust i zawsze klasyczna elegancja zachwycają i inspirują kobiety na całym świecie. Jej ślubny makijaż i fryzura, podobnie jak suknia ślubna, będą z pewnością kopiowane przez następnych kilka lat. Zobacz kto czesał i malował do ślubu Kate Middleton!

1
Ślubny makijaż Kate wykonała samodzielnie

Ślubny makijaż Kate wykonała samodzielnie

1
Autor: Aleksandra Łańcucka

Fryzura ślubna Kate

Kate zdecydowała się na moje ulubione rozwiązanie-rozpuszczone, tylko delikatnie podpięte z tyłu głowy włosy. Włosy były delikatnie podkręcone na całej długości, w sposób charakterystyczny dla Księżnej Cambridge. Fryzura wyglądała szalenie naturalnie i dziewczęco. Idealnie komponowała się z suknią Panny Młodej i koronkowym welonem. Całość stanowiła przepiękny ślubny wizerunek godny skromnej ale stylowej Panny Młodej.

Kto stworzył fryzurę ślubną Kate? James Pryce z salonu Richarda Warda w Chelsea. Razem z szefem, stanowią duet etatowych fryzjerów królewskich. Pryce miał już okazję współpracować z Kate podczas zaręczynowej sesji zdjęciowej.

Przygotowania do ślubu odbywały się w londyńskim hotelu Goring, w którym Kate spędziła ostatnią noc przed ślubem. W stworzeniu fryzury ślubnej Kate, Jamesowi pomagała grupa czołowych stylistów fryzur z luksusowego hotelu Goring.

Makijaż ślubny Kate

Mimo, iż przyszła księżna Cambridge miała do dyspozycji najlepszych speców od makijażu w Wielkiej Brytanii, którzy z pewnością tylko czekali na jej prośbę o pomoc, Kate zdecydowała się do ślubu umalować się sama. Decyzja wydaje się dość kontrowersyjna, ale słynna panna młoda znana jest od dawna z tego, że makijaż zawsze ma swojego autorstwa. Kate ma świetne wyczucie stylu i dobrze wie jak sprawić, by wyglądać elegancko i odpowiednio do okazji. Jej makijaż ślubny był bardzo podobny do tego, który nosi na co dzień.

Kate miała dość mocno podkreślone czarną kredką oczy, na powieki nałożyła jasny cień, a policzki ozdobiła (wg niektórych nieco za mocno) różem. Całość wyglądała bardzo subtelnie, jak na taką uroczystość i, moim zdaniem, doskonale skomponowała się z całością.

Suknia ślubna Kate już nazwana została kultową. Makijaż i fryzura w stylu Kate z pewnością będą równie popularne wśród przyszłych panien młodych na całym świecie.

SERWIS SPECJALNY: Królewski ślub księcia Williama
<

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]