Królewski ślub Williama

Fryzura i makijaż ślubny Kate Middleton

Kate Middleton, obecnie Księżna Cambridge, już okrzyknięta została współczesną ikoną mody. Jej wyczucie stylu, świetny gust i zawsze klasyczna elegancja zachwycają i inspirują kobiety na całym świecie. Jej ślubny makijaż i fryzura, podobnie jak suknia ślubna, będą z pewnością kopiowane przez następnych kilka lat. Zobacz kto czesał i malował do ślubu Kate Middleton!

1
Ślubny makijaż Kate wykonała samodzielnie

Ślubny makijaż Kate wykonała samodzielnie

1
Autor: Aleksandra Łańcucka

Fryzura ślubna Kate

Kate zdecydowała się na moje ulubione rozwiązanie-rozpuszczone, tylko delikatnie podpięte z tyłu głowy włosy. Włosy były delikatnie podkręcone na całej długości, w sposób charakterystyczny dla Księżnej Cambridge. Fryzura wyglądała szalenie naturalnie i dziewczęco. Idealnie komponowała się z suknią Panny Młodej i koronkowym welonem. Całość stanowiła przepiękny ślubny wizerunek godny skromnej ale stylowej Panny Młodej.

Kto stworzył fryzurę ślubną Kate? James Pryce z salonu Richarda Warda w Chelsea. Razem z szefem, stanowią duet etatowych fryzjerów królewskich. Pryce miał już okazję współpracować z Kate podczas zaręczynowej sesji zdjęciowej.

Przygotowania do ślubu odbywały się w londyńskim hotelu Goring, w którym Kate spędziła ostatnią noc przed ślubem. W stworzeniu fryzury ślubnej Kate, Jamesowi pomagała grupa czołowych stylistów fryzur z luksusowego hotelu Goring.

Makijaż ślubny Kate

Mimo, iż przyszła księżna Cambridge miała do dyspozycji najlepszych speców od makijażu w Wielkiej Brytanii, którzy z pewnością tylko czekali na jej prośbę o pomoc, Kate zdecydowała się do ślubu umalować się sama. Decyzja wydaje się dość kontrowersyjna, ale słynna panna młoda znana jest od dawna z tego, że makijaż zawsze ma swojego autorstwa. Kate ma świetne wyczucie stylu i dobrze wie jak sprawić, by wyglądać elegancko i odpowiednio do okazji. Jej makijaż ślubny był bardzo podobny do tego, który nosi na co dzień.

Kate miała dość mocno podkreślone czarną kredką oczy, na powieki nałożyła jasny cień, a policzki ozdobiła (wg niektórych nieco za mocno) różem. Całość wyglądała bardzo subtelnie, jak na taką uroczystość i, moim zdaniem, doskonale skomponowała się z całością.

Suknia ślubna Kate już nazwana została kultową. Makijaż i fryzura w stylu Kate z pewnością będą równie popularne wśród przyszłych panien młodych na całym świecie.

SERWIS SPECJALNY: Królewski ślub księcia Williama
<

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]