Fryzury ślubne i makijaż

Fryzury i makijaż ślubny w stylu retro: zdjęcia i rady

Greta Garbo, Betty Grable, Elizabeth Taylor. To one w latach 40. i 50. rozpalały męskie zmysły. Chcesz w dniu ślubu wyglądać tak jak one? Zobacz nasze podpowiedzi fryzury i makijażu ślubnego w stylu retro.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Zasada jest prosta: starannie ułożone włosy i mocny makijaż. To znaki rozpoznawcze femme fatale lat 40. i 50. Moda retro wróciła i dotarła także do ślubnych magazynów. Oto kilka podpowiedzi, które pomogą Wam w tym dniu wyglądać tak jak Greta Garbo czy Elizabeth Taylor.

Zasada jest prosta: starannie ułożone włosy i mocny makijaż. To znaki rozpoznawcze femme fatale lat 40. i 50.”

Fryzura ślubna w stylu retro
Lekkie fale spięte w niski, starannie ułożony kok to znak rozpoznawczy tego stylu. Aby taka fryzura ślubna dobrze się trzymała włosy trzeba najpierw zakręcić na gruby wałek. Nie obejdzie się też bez dużej ilości lakieru do włosów. Fryzura musi być lśniąca.

Jeżeli styl retro, to retro powinny być także ślubne ozdoby do włosów. Welon odpada. Zamiast niego: woalka, gruba opaska z satyny, duże, sztuczne kwiaty we włosach. Nie bójcie się zaszaleć. Podpowiadamy: dodatki na naszych zdjęciach pochodzą z kolekcji Sary Gabriel.

Makijaż ślubny w stylu retro
Porcelanowa cera, mocno podkreślone, zalotne spojrzenie i soczyste czerwone usta – to jest właśnie to. Jak uzyskać taki efekt? Na powieki nakładamy jasny cień w neutralnym kolorze. Na górnej powiece rysujemy czarną kreskę wychodzącą aż za kąciki oczu. Rzęsy malujemy czarnym tuszem (żeby wzmocnić efekt możemy się pokusić nawet o sztuczne kępki). Policzki podkreślamy delikatnie różowym różem. Usta obrysowujemy czerwoną kredką i wypełniamy szminką o intensywnej, soczystej barwie. Voila! Gotowe.

Tego typu stylizacja pasować będzie zwłaszcza brunetkom o wyrazistej urodzie. Jesteś delikatną blondynką? Nic straconego! Zobacz propozycje fryzury i makijażu ślubnego inspirowane Marylin Monore.
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]