Fryzury ślubne i makijaż

Fryzury ślubne: w kucyku do ślubu

Zastanawiasz się na wyborem fryzury ślubnej. Zobacz naszą galerię zdjęć kucyków na ślub!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Kucyka kochają chyba wszystkie kobiety. Jest prosty do wykonania i wygląda niezwykle dziewczęco. Jeżeli lubimy nosić go na co dzień, dlaczego nie skusić się na niego również w dniu ślubu?

Kucyk lub koński ogon to fryzura kojarzona zwykle z siłownią i dresem, jednak odpowiednio wykonany może również stać się fryzurą bardzo elegancką-wystarczy spojrzeć na gwiazdy na czerwonym dywanie.

Sposobów na zrobienie kucyka ślubnego jest mnóstwo i wybór zależy wyłącznie od długości i rodzaju włosów. Moim zdaniem, fantastycznie wygląda kucyk z bardzo wyprostowanych włosów, ale jeżeli boicie się, że będzie wyglądał zbyt zwyczajnie, końcówki włosów można delikatnie podkręcić (styl lat 60), ozdobić kucyka spinką lub kwiatem, albo poeksperymentować z umieszczeniem go bardzo wysoko, bardzo nisko lub z boku.

Koński ogon na ślub to doskonałe rozwiązanie dla panien młodych lubiących prostą elegancję. Pamiętajcie również, że skomplikowane fryzury ślubne, z mocno kręconych na wałki włosów powoli wychodzą z mody.

Kucyk ma jeszcze jedną zaletę-robi się go niezwykle prosto, ale warto udać się do dobrego fryzjera.
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]