Fryzury ślubne i makijaż

Fryzury ślubne: w kucyku do ślubu

Zastanawiasz się na wyborem fryzury ślubnej. Zobacz naszą galerię zdjęć kucyków na ślub!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Kucyka kochają chyba wszystkie kobiety. Jest prosty do wykonania i wygląda niezwykle dziewczęco. Jeżeli lubimy nosić go na co dzień, dlaczego nie skusić się na niego również w dniu ślubu?

Kucyk lub koński ogon to fryzura kojarzona zwykle z siłownią i dresem, jednak odpowiednio wykonany może również stać się fryzurą bardzo elegancką-wystarczy spojrzeć na gwiazdy na czerwonym dywanie.

Sposobów na zrobienie kucyka ślubnego jest mnóstwo i wybór zależy wyłącznie od długości i rodzaju włosów. Moim zdaniem, fantastycznie wygląda kucyk z bardzo wyprostowanych włosów, ale jeżeli boicie się, że będzie wyglądał zbyt zwyczajnie, końcówki włosów można delikatnie podkręcić (styl lat 60), ozdobić kucyka spinką lub kwiatem, albo poeksperymentować z umieszczeniem go bardzo wysoko, bardzo nisko lub z boku.

Koński ogon na ślub to doskonałe rozwiązanie dla panien młodych lubiących prostą elegancję. Pamiętajcie również, że skomplikowane fryzury ślubne, z mocno kręconych na wałki włosów powoli wychodzą z mody.

Kucyk ma jeszcze jedną zaletę-robi się go niezwykle prosto, ale warto udać się do dobrego fryzjera.
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]