Suknie ślubne

Hiszpańskie suknie ślubne 2012

Koronki, falbany, pióra. Fantazyjne upięcia, roślinne motywy i modele w stylu greckim. Wybór sukni ślubnych z hiszpańskich kolekcji na 2012 rok jest tak ogromny, że każda z nas znajdzie tam suknię dla siebie.

<center><b><a href=http://www.slubclick.com/report/suknie-slubne-manuel-mota-2012.html target="_blank"> ZOBACZ WIĘCEJ Z TEJ KOLEKCJI</a></b>

ZOBACZ WIĘCEJ Z TEJ KOLEKCJI

Autor: Paulina Sygnatowicz

Hiszpanie. To oni wiodą prym na świecie wśród projektantów sukni ślubnych. Ich kolekcje zachwycają kobiety na całym świecie, w tym także w Polsce. Wybierając swoją suknię ślubną nie można nie zwrócić uwagę na ich kolekcje. O to, co proponują na 2012 rok.

  • 1 Koronki. To one będą niekwestionowanymi królowymi ślubów w 2012 roku. Wszystko za sprawą Kate Middleton i jej sukni ślubnej od Sarah Burton. Podobała Wam się? Wśród propozycji hiszpańskich projektantów znajdziecie kilka podobnych modeli.
  • 2 Liściaste motywy. Zdobią głównie spódnice uszyte z delikatnego tiulu. Powrót do natury w wydaniu glamour to jedno z hasłem przewodnich kolekcji na 2012 rok.
  • 3 Hollywoodzkie fasony. Seksowne, obcisłe suknie ślubne z satyny kojarzą się z niezapomnianymi legendami hollywoodzkiego kina: Audrey Hupburn, Ritą Hayworth, Marylin Monroe. Te fasony znowu wracają do łask.
  • 4Greckie inspiracje. Nie wychodzą z mody już kolejny sezon. Lekkie i zwiewne suknie ślubne na jedno ramię po prostu musiały stać się hitem.
  • 5 Hiszpańskie falbany. W hiszpańskich projektach nie mogła ich zabraknąć. Tym razem wprost nawiązują do sukni tancerek flamenco. Nie każdemu muszą pasować, ale mają w sobie dużo uroku.


Gdzie kupić?

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]