Suknie ślubne

Hiszpańskie suknie ślubne 2012

Koronki, falbany, pióra. Fantazyjne upięcia, roślinne motywy i modele w stylu greckim. Wybór sukni ślubnych z hiszpańskich kolekcji na 2012 rok jest tak ogromny, że każda z nas znajdzie tam suknię dla siebie.

<center><b><a href=http://www.slubclick.com/report/suknie-slubne-manuel-mota-2012.html target="_blank"> ZOBACZ WIĘCEJ Z TEJ KOLEKCJI</a></b>

ZOBACZ WIĘCEJ Z TEJ KOLEKCJI

Autor: Paulina Sygnatowicz

Hiszpanie. To oni wiodą prym na świecie wśród projektantów sukni ślubnych. Ich kolekcje zachwycają kobiety na całym świecie, w tym także w Polsce. Wybierając swoją suknię ślubną nie można nie zwrócić uwagę na ich kolekcje. O to, co proponują na 2012 rok.

  • 1 Koronki. To one będą niekwestionowanymi królowymi ślubów w 2012 roku. Wszystko za sprawą Kate Middleton i jej sukni ślubnej od Sarah Burton. Podobała Wam się? Wśród propozycji hiszpańskich projektantów znajdziecie kilka podobnych modeli.
  • 2 Liściaste motywy. Zdobią głównie spódnice uszyte z delikatnego tiulu. Powrót do natury w wydaniu glamour to jedno z hasłem przewodnich kolekcji na 2012 rok.
  • 3 Hollywoodzkie fasony. Seksowne, obcisłe suknie ślubne z satyny kojarzą się z niezapomnianymi legendami hollywoodzkiego kina: Audrey Hupburn, Ritą Hayworth, Marylin Monroe. Te fasony znowu wracają do łask.
  • 4Greckie inspiracje. Nie wychodzą z mody już kolejny sezon. Lekkie i zwiewne suknie ślubne na jedno ramię po prostu musiały stać się hitem.
  • 5 Hiszpańskie falbany. W hiszpańskich projektach nie mogła ich zabraknąć. Tym razem wprost nawiązują do sukni tancerek flamenco. Nie każdemu muszą pasować, ale mają w sobie dużo uroku.


Gdzie kupić?

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]