Dodatki ślubne

Jak nosić woalkę ślubną: zdjęcia, rady, pomysły

Prawda jest brutalna: nie każda z nas będzie dobrze wyglądać w tradycyjnym welonie. Nie do każdej sukni ślubnej tradycyjny welon będzie też pasować. Na szczęście są inne, równie urocze rozwiązania, takie jak ślubne woalki. Zobacz dziesięć propozycji stylowych woalek ślubnych.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Choć na pierwszy rzut okna mogą wydawać się nieco staroświeckie, naprawdę mogą stanowić wisienkę na torcie Twojego ślubnego looku. Woalki. Po latach zapomnienia, znowu wracają do mody!

Rodzaje woalek

Mogą być tradycyjne: przymocowane do malutkiego kapelusika bądź toczka. Mogą być mocowane do włosów za pomocą grzebyka zdobionego kwiatkami czy piórkami. Mogą być długie i zasłaniać całą twarz albo króciutkie zasłaniające tylko jedno okno. Wszystkie na pewno są niesłychanie seksowne!

Do jakiej sukni ślubnej pasują woalki?

W zasadzie do każdej, choć najlepiej komponować się będą z prostymi sukniami ślubnymi ozdobionymi koronką bądź uszytymi z delikatnych materiałów przylegających do ciała. Absolutnie powalające wrażenie zrobi woalka dopasowana do sukni ślubnej w stylu lat 20. Retro jest cały czas w modzie!

Woalka do ślubu cywilnego

Woalka wcale nie musi być dodatkiem do białej sukni ślubnej. Doskonale sprawdzi się także jako dodatek do eleganckiego kostiumu czy prostej sukienki wizytowej do ślubu cywilnego. Warto od tym pamiętać!

<


  Zobacz również...
 • Opaski i kwiatki zamiast welonu: trendy 2010 - 2011
  Opaski i kwiatki zamiast welonu: trendy 2010 - 2011 Welony wychodzą z mody. Zamiast nich projektanci proponują opaski, kwiaty, kapelusze. To bardzo stylowe i trendy. Zresztą zobaczcie same.
 • Opaski i kwiatki zamiast welonu: trendy 2010 - 2011
  Opaski i kwiatki zamiast welonu: trendy 2010 - 2011 Welony wychodzą z mody. Zamiast nich projektanci proponują opaski, kwiaty, kapelusze. To bardzo stylowe i trendy. Zresztą zobaczcie same.
 • Suknie ślubne: Trendy 2011
  Suknie ślubne: Trendy 2011 Pierwsi projektanci już pokazali swoje suknie ślubne na 2011 rok. Ich propozycje nie odbiegają znacznie od tego, co było modne w 2010 roku, śmiało więc będzie można pokusić się o suknię ślubną z wyprzedaży. Oto kilka wiodących trendów na 2011 rok.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]