Zaproszenia ślubne i akcesoria

Kartki ślubne ręcznie robione: pomysły

Nasza czytelniczka, Kinga wybiera się na ślub swojej koleżanki. Poprosiła więc nas o radę w sprawie wyboru ręcznie robionych kartek ślubnych. Zobaczcie jakie pomysły jej zaprezentowaliśmy.

claoodia-art.blogspot.com

claoodia-art.blogspot.com

Autor: Julia Wizowska

Nasza czytelniczka, Kinga wybiera się na ślub swojej koleżanki. Poprosiła więc nas o radę w sprawie wyboru ręcznie robionych kartek ślubnych. Zobaczcie jakie pomysły jej zaprezentowaliśmy.

(…) wpadłam na pomysł, by dołączoną do prezentu kartkę ślubną wykonać własnoręcznie. Myślę, że Para Młoda się ucieszy, bo to będzie coś oryginalnego. Tyle, że nie mam zupełnie pomysłu na taką kartkę. Pomoglibyście?:)”

My również jesteśmy zdania, że Para Młoda będzie zadowolona z wykonanej ręcznie kartki ślubnej – wyroby hand made cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Niektórzy narzeczeni wręcz wykonują własnoręcznie zaproszenia ślubne na swoją uroczystość. Inni wykonują własnoręcznie akcesoria ślubne, np. poduszki pod obrączki.

KARTKI ŚLUBNE


Narysowane albo skomponowane w stylistyce kolażu. Z koronki, zasuszonych liści, ozdobione wstążkami i sztucznymi kwiatami, przystrojone koralikami i perłami. Z przyklejonym zdjęciem pary młodej albo kompozycją z kolorowych wycinek z gazet. Kartki ślubne można wykonać w dowolny sposób, przy pomocy każdego właściwie materiału. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii – niech zdjęcia tych kartek ślubnych posłużą inspiracją.
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]