Dodatki ślubne

Kolorowe buty ślubne: gdzie je kupić?

Spodobał Ci się pomysł kolorowych butów do ślubu i zastanawiasz się, gdzie możesz je kupić? Obejrzyj konkretne modele dostępne w Polsce i dowiedz się, gdzie je kupić.

Hiszpańska firma Menbur ma ogromny wybór przepięknych kolorowych butów do ślubu. Zapytaj o dostępność Twojego rozmiaru w salonach ślubnych Lilea. Kliknij <a href=http://www.slubclick.com/slub/suknie-slubne/galeria-wloskich-sukien-slubnych-lilea-krakow--.html target="_blank">tutaj.</a>

Hiszpańska firma Menbur ma ogromny wybór przepięknych kolorowych butów do ślubu. Zapytaj o dostępność Twojego rozmiaru w salonach ślubnych Lilea. Kliknij tutaj.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Kolorowe buty do ślubu cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Specjalnie na Waszą prośbę pokazujemy kilka modeli dostępnych w Polsce i podpowiadamy, gdzie można je kupić.

W salonach ślubnych posiadających w ofercie buty do ślubu

Wiele salonów ślubnych, zwłaszcza tych większych, oferuje nie tylko suknie ślubne czy welony, ale także buty ślubne. Niestety, w większości dostępne są tylko w różnych odcieniach bieli. Kolorowe buty znajdziecie na pewno w salonach ślubnych, które oprócz sukien ślubnych oferują także suknie wieczorowe. Oto trzy nasze typy:

Jola Moda (Myszków, woj. śląskie)

Salon śluby oferuje buty do ślubu marki Gowikar. Głównie trafimy tu na białe modele, ale marka ma także kilka czarnych propozycji, dla panien młodych, które nie boją się kontrastów.

Kliknij tutaj
po więcej informacji!


Salony ślubne Lilea (Warszawa, Kraków)

W swojej ofercie mają buty ślubne hiszpańskiej firmy Menbur. Wybór zarówno modeli, jak i kolorów jest ogromny. Warto sprawdzić osobiście.

Kliknij tutaj
po więcej informacji!


Madonna (Warszawa, Kraków)

Salony ślubne Madonna oprócz hiszpańskich sukien ślubnych oferują także hiszpańskie buty ślubne, m.in. marki Menbur. Przeważnie jednak są one w kolorze śmietankowym bądź ecru. Kolorowe buty sprowadzane są na zamówienie.

Kliknij tutaj
po więcej informacji!

W popularnych sklepach sieciowych w dużych centrach handlowych

Marki takie jak Aldo, Prima Moda, Venezia, Ryłko mają w swoich ofertach także kolekcje butów wizytowych. Wiele z ich modeli będzie fanatstycznie pasować do sukien ślubnych. Sklepy tych marek znajdziecie w dużych centrach handlowych. Warto do nich zajrzeć, póki salony wyprzedają kolekcje sylwestrowe!

W specjalistycznych sklepach z butami do tańca

Jeżeli planujecie całonocne wesele, profesjonalne buty do tańca będa doskonałym wyborem! Firmy takie jak Akces czy Akces II mają w swojej ofercie także specjalne buty ślubne. Tego typu obuwie robione jest na zamówienie, więc możecie wybrać dowolny model i dowolny kolor. Zamówienie jednak trzeba złożyć z przynajmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem. W niektórych sklepach z akcesoriami tanecznymi wybrane modele są dostępne na miejscu.

Jeżeli cały czas nie jesteś przekonanana do kolorowych butów do białej sukni ślubnej, zobacz zdjęcia panien młodych, które zdecydowały się na taki eksperyment.
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]