Przyjęcie weselne

Koronkowe torty weselne: galeria

Koronki wracają do łask projektantów mody. Nadchodzi ich wielki powrót i to one będą królować w dodatkach ślubnych w przyszłym sezonie. Zobaczcie torty weselne z koronką!

Autor: Aleksandra Łańcucka

W nadchodzącym sezonie ślubnym 2012 hitem będzie wszystko co koronkowe. O sukni ślubnej z koronki, czy koronkowych zaproszeniach ślubnych z pewnością słyszałyście. A torty weselne? Oto one!

Już pojawienie się zdjęć tortu weselnego księcia Williama i księżnej Kate zapowiadało rychły powrót koronek. Ich wspaniały misternie przygotowany tort zachwycił wszystkich. Suknia ślubna Kate również obfitowała w koronkowe wstawki.

Dziś wiemy już na pewno, że koronki będą hitem przyszłego sezonu ślubnego. Zobaczcie zdjęcia koronkowych tortów weselnych!
<


    Zobacz również...
  • Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu
    Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu Marzysz o ślubie rodem z Hollywood? Urzekają Cię amerykańskie wesela oglądane w filmach? Zobacz, jak dzięki nam możesz zaplanować ślub i wesele na wzór amerykańskich Panien Młodych.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]