Przyjęcie weselne

Koronkowe torty weselne: galeria

Koronki wracają do łask projektantów mody. Nadchodzi ich wielki powrót i to one będą królować w dodatkach ślubnych w przyszłym sezonie. Zobaczcie torty weselne z koronką!

Autor: Aleksandra Łańcucka

W nadchodzącym sezonie ślubnym 2012 hitem będzie wszystko co koronkowe. O sukni ślubnej z koronki, czy koronkowych zaproszeniach ślubnych z pewnością słyszałyście. A torty weselne? Oto one!

Już pojawienie się zdjęć tortu weselnego księcia Williama i księżnej Kate zapowiadało rychły powrót koronek. Ich wspaniały misternie przygotowany tort zachwycił wszystkich. Suknia ślubna Kate również obfitowała w koronkowe wstawki.

Dziś wiemy już na pewno, że koronki będą hitem przyszłego sezonu ślubnego. Zobaczcie zdjęcia koronkowych tortów weselnych!
<


    Zobacz również...
  • Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu
    Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu Marzysz o ślubie rodem z Hollywood? Urzekają Cię amerykańskie wesela oglądane w filmach? Zobacz, jak dzięki nam możesz zaplanować ślub i wesele na wzór amerykańskich Panien Młodych.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]