Dla gości weselnych

Kostiumy, suknie i sukienki dla mam państwa młodych

Elegancka, stonowana, ale jednocześnie modna i szykowna. Tak właśnie powinna wyglądać mama państwa młodych w dniu ich ślubu. Zobaczcie kilkanaście propozycji na garsonki, suknie i sukienki dla mam właśnie.

Autor: Julita Wudarczyk
Foto: Atelier Cloree

Minęły czasy, kiedy mamy państwa młodych zajęte przygotowaniami ślubu swoich dzieci kompletnie zapominały o sobie. Dziś ślub dzieci jest dla nich świetnym pretekstem do zmiany fryzury, koloru włosów, zrzucenia paru kilo i wybrania fantastycznej kreacji. Jakiej? Podpowiada stylistka Julita Wudarczyk.

===================================================================
Julita Wudarczyk – stylistka, konsultant kolorów, projektantka, właścicielka Pracowni Stylizacji Siluete.Beauty&Style oraz Atelier Krawiectwa Artystycznego Cloree. Kreacje Cloree są idealne dla pań noszących nawet bardzo duże rozmiary, a w Atelier dobierzemy nie tylko suknię, ale także wszystkie niezbędne dodatki oraz uszyjemy kreację według naszego projektu.
Więcej o Atelier Cloree
===================================================================

Przede wszystkim należy mieć dwie różne kreacje, inną do kościoła, a inną na wesele. Miejsce ceremonii ślubnej wymaga elegancji i klasycznego stylu. To czas skupienia i przeżywania emocji. Na tą okazję mile widziane są kostiumy (mogą być również żakiety z długą suknią), do tego kapelusz, szal, rękawiczki oraz delikatna biżuteria.

Elegancka, stonowana, ale jednocześnie modna i szykowna. Tak właśnie powinna wyglądać mama państwa młodych w dniu ich ślubu.”

Wesele rządzi się innymi prawami – to czas zabawy, tańca, radości. Dobrze, aby kreacja była wygodna, nie krępowała ruchów, ale najważniejsze – podkreślała kobiecość, sylwetkę i wyrafinowany styl.

Dodatki powinny być błyszczące. Biżuteria okazała, migocząca w sztucznym świetle. Tkanina odpowiednia do fasonu i typu figury. Kolorystyka dopasowana do typu urody.

Drogie panie, tego dnia pomyślmy także o naszym partnerze. Dobierzmy kolorystkę jego krawatu i koszuli do naszych kreacji. Sukces będzie murowany.

ATELIER CLOREE

<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]