Dla gości weselnych

Kostiumy, suknie i sukienki dla mam państwa młodych

Elegancka, stonowana, ale jednocześnie modna i szykowna. Tak właśnie powinna wyglądać mama państwa młodych w dniu ich ślubu. Zobaczcie kilkanaście propozycji na garsonki, suknie i sukienki dla mam właśnie.

Autor: Julita Wudarczyk
Foto: Atelier Cloree

Minęły czasy, kiedy mamy państwa młodych zajęte przygotowaniami ślubu swoich dzieci kompletnie zapominały o sobie. Dziś ślub dzieci jest dla nich świetnym pretekstem do zmiany fryzury, koloru włosów, zrzucenia paru kilo i wybrania fantastycznej kreacji. Jakiej? Podpowiada stylistka Julita Wudarczyk.

===================================================================
Julita Wudarczyk – stylistka, konsultant kolorów, projektantka, właścicielka Pracowni Stylizacji Siluete.Beauty&Style oraz Atelier Krawiectwa Artystycznego Cloree. Kreacje Cloree są idealne dla pań noszących nawet bardzo duże rozmiary, a w Atelier dobierzemy nie tylko suknię, ale także wszystkie niezbędne dodatki oraz uszyjemy kreację według naszego projektu.
Więcej o Atelier Cloree
===================================================================

Przede wszystkim należy mieć dwie różne kreacje, inną do kościoła, a inną na wesele. Miejsce ceremonii ślubnej wymaga elegancji i klasycznego stylu. To czas skupienia i przeżywania emocji. Na tą okazję mile widziane są kostiumy (mogą być również żakiety z długą suknią), do tego kapelusz, szal, rękawiczki oraz delikatna biżuteria.

Elegancka, stonowana, ale jednocześnie modna i szykowna. Tak właśnie powinna wyglądać mama państwa młodych w dniu ich ślubu.”

Wesele rządzi się innymi prawami – to czas zabawy, tańca, radości. Dobrze, aby kreacja była wygodna, nie krępowała ruchów, ale najważniejsze – podkreślała kobiecość, sylwetkę i wyrafinowany styl.

Dodatki powinny być błyszczące. Biżuteria okazała, migocząca w sztucznym świetle. Tkanina odpowiednia do fasonu i typu figury. Kolorystyka dopasowana do typu urody.

Drogie panie, tego dnia pomyślmy także o naszym partnerze. Dobierzmy kolorystkę jego krawatu i koszuli do naszych kreacji. Sukces będzie murowany.

ATELIER CLOREE

<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]