Suknie ślubne

Krótkie suknie ślubne 2012: galeria

Do ślubu cywilnego, do ekstrawaganckiej ceremonii zaślubin, do ceremonii ślubnej w stylu retro – na te okazje doskonale pasuje krótka suknia ślubna. Zwłaszcza, że w sezonie 2012 krótkie suknie ślubne będą na topie!

<center>Suknia ślubna Agora <br> <a href=http://www.slubclick.com/slub/suknie-slubne/salony-sukni-slubnych-agora---elle.html target="_blank"> UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)</a></center>

Suknia ślubna Agora
UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)

Autor: Julia Wizowska

Do ślubu cywilnego, do ekstrawaganckiej ceremonii zaślubin, do ceremonii ślubnej w stylu retro – na te okazje doskonale pasuje krótka suknia ślubna. Zwłaszcza, że w sezonie 2012 krótkie suknie ślubne będą na topie!

Skromne i odważne, mini i midi, bogato ozdobione i bardzo delikatne, retro i nowoczesne – w sezonie ślubnym 2012 królować będą krótkie suknie ślubne.

  • 1Koronkowe suknie ślubne. Koronka – to ogólny trend w modzie ślubnej w sezonie 2012. Dotyczy on zarówno tradycyjnych sukien ślubnych, jak i krótkich sukienek ślubnych. Koronką ozdobiona jest zarówno część dolna sukien ślubnych, jak i część gorsetowa.
  • 2Suknie ślubne w stylu lat 50. Styl vintage dotarł również do mody ślubnej. Już drugi sezon w kolekcjach największych projektantów ślubnych królują stylizacje naszych mam i babć. Wyjątkiem nie są również krótkie suknie ślubne!
  • 3Suknie ślubne z trenem. Tradycyjnie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że długi tren jest odpowiedni do długich sukni ślubnych. Kolekcja 2012 jest przykładem na to, że szykowny długi tren pasuje również do sukni ślubnych w rozmiarze mini i midi. Krótkie z tylu, krótkie z przodu – to ostatni krzyk sezonu ślubnego 2012.


UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ


<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]