Suknie ślubne

Krótkie suknie ślubne 2012: galeria

Do ślubu cywilnego, do ekstrawaganckiej ceremonii zaślubin, do ceremonii ślubnej w stylu retro – na te okazje doskonale pasuje krótka suknia ślubna. Zwłaszcza, że w sezonie 2012 krótkie suknie ślubne będą na topie!

<center>Suknia ślubna Agora <br> <a href=http://www.slubclick.com/slub/suknie-slubne/salony-sukni-slubnych-agora---elle.html target="_blank"> UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)</a></center>

Suknia ślubna Agora
UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)

Autor: Julia Wizowska

Do ślubu cywilnego, do ekstrawaganckiej ceremonii zaślubin, do ceremonii ślubnej w stylu retro – na te okazje doskonale pasuje krótka suknia ślubna. Zwłaszcza, że w sezonie 2012 krótkie suknie ślubne będą na topie!

Skromne i odważne, mini i midi, bogato ozdobione i bardzo delikatne, retro i nowoczesne – w sezonie ślubnym 2012 królować będą krótkie suknie ślubne.

  • 1Koronkowe suknie ślubne. Koronka – to ogólny trend w modzie ślubnej w sezonie 2012. Dotyczy on zarówno tradycyjnych sukien ślubnych, jak i krótkich sukienek ślubnych. Koronką ozdobiona jest zarówno część dolna sukien ślubnych, jak i część gorsetowa.
  • 2Suknie ślubne w stylu lat 50. Styl vintage dotarł również do mody ślubnej. Już drugi sezon w kolekcjach największych projektantów ślubnych królują stylizacje naszych mam i babć. Wyjątkiem nie są również krótkie suknie ślubne!
  • 3Suknie ślubne z trenem. Tradycyjnie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że długi tren jest odpowiedni do długich sukni ślubnych. Kolekcja 2012 jest przykładem na to, że szykowny długi tren pasuje również do sukni ślubnych w rozmiarze mini i midi. Krótkie z tylu, krótkie z przodu – to ostatni krzyk sezonu ślubnego 2012.


UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ


<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]