Wiązanki ślubne i kwiaty

Najpiękniejsze białe bukiety ślubne: zdjęcia

Brakuje Ci pomysłu na ślubny bukiet? Doskonałym rozwiązaniem będzie neutralna ślubna wiązanka z białych kwiatów. W zasadzie nie ma sukni ślubnej do której by nie pasowała, a pomysłów na ułożenie takiego bukietu jest co niemiara. Zobacz najpiękniejsze białe wiązanki ślubne i znajdź tą dla siebie!

Autor: Paulina Sygnatowicz

Biel jest nie tylko kolorem niewinności, ale także neutralną barwą jeżeli chodzi o ślubne dodatki. Doskonale sprawdza się także w ślubnych bukietach. Śmiało można ją łączyć z dowolnymi kolorami bez obawy, że zburzy spójność ślubnego wizerunku, a ilość białych kwiatów jest w zasadzie nieograniczona.

Jakie kwiaty w białym bukiecie ślubnym?

W zasadzie każde, choć najpiękniej prezentują się róże, orchidee, eustomy, margerytki, kalie i rzadko spotykane w ślubnych bukietach frezje. Biel kwiatów warto jednak przełamać innym kolorem, np. zielenią liści czy pastelowymi dodatkami, tak, aby ślubny bukiet nie zniknął na tle białej sukni.

Jakie dodatki do białych kwiatów w bukiecie ślubnym?

Do białych wiązanek ślubnych można się pokusić o takie dodatki jak wszelkiego rodzaju wstążki, ale także delikatne pióra czy tarwy z nanizanymi koralikami. Będzie bardzo romantycznie. Białe kwiaty połączone z metalowym drucikiem będą się natomiast prezentować bardzo nowocześnie. Warto zadbać o to, aby dodatki do bukietu wiązały się z innymi elementami dekoracyjnymi wesela. Jeśli więc na przykład Wasze ślubne zaproszenie będzie ozdobione motywem motylków, do bukietu można przypiąć delikatne motylki. Warto więc uprzedzić florystkę ślubną o motywie przewodnim Waszego wesela. Z pewnością coś doradzi.

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]