Miejsce na wesele

Najpiękniejsze pałace na wesele: zdjęcia

Jeżeli wytworne wesele to tylko w pałacu. W Polsce takich miejsc nie brakuje. Wiele z nich udostępnia swoje wnętrza młodym parom. Oto dziesięć najpiękniejszych pałaców na wesele i kilka kwestii do rozważenia zanim podpiszecie umowę.

Przepiękny Pałac w Jabłonnie w wojewodztwie mazowieckim cieszy się dużą popularnością.

Przepiękny Pałac w Jabłonnie w wojewodztwie mazowieckim cieszy się dużą popularnością.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Wesele w pałacu, jak w każdym innym miejscu, ma swoje wady i zalety. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję, co do tego miejsca, warto rozważyć wszystkie za i przeciw. Zanim zdecydujecie się na wesele w pałacu:

 • 1 Zorientujcie się na ile gości chcecie zorganizować wesele w pałacu. To zazwyczaj nie są miejsca z dużymi, okazałymi salami bankietowymi, dlatego sprawdzają się zwłaszcza przy małych weselach. Przy większej liczbie goście może się zdażyć, że zostaną oni posadzeni w kilku salach.
 • 2 Upewnijcie się, że Wasi goście będą się w takim miejscu czuli swobodnie. Wesele w pałacu wiąże się z wytwornym i klasycznym charakterem imprezy.
 • 3 Sprawdźcie, czy wasi goście nie będą potrzebowali noclegu. Wiele pałaców dysponuje bazą noclegową, zazwyczaj nie są jednak w stanie pomieścić aż 100 osób.
 • 4 Pamiętajcie o transporcie dla gości weselnych. Większość pałaców położonych jest poza miastem, więc dojazd z kościoła czy USC może zająć trochę czasu i być nie lada wyzwaniem logistycznym.
 • 5 Zastanówcie się, czy w pałacowym ogrodzie nie chcielibyście wziąć także ślubu (cywilnego). Wiele obiektów tego typu pomaga zorganizować taką uroczystość.
 • 6 Rozważcie opcję wesela w plenerze. Pałacowe ogrody są wprost do tego stworzone. Pamiętajcie też, że nie wszystkie pałace udostępniają swoje wnętrza. Czasami wesela odbywa się na zewnątrz pałacu, w specjalnie zbudowanym na tą okazję namiocie.
 • 7 Pomyślcie nad wykorzystaniem przepięknych pałacowych wnętrz i ogrodu do zrobienia ślubnej sesji zdjęciowej, także z rodziną.
 • 8 Dowiedzcie się, jakie imprezy weselne oferuje to miejsce. Niektóre pałace mogą na Waszą cześć oddać armatni strzał, inne zorganizować Wam przejazd bryczką z kościoła.

A gdy już zdecydujecie się na wesele w pałacu, nie zapomnijcie pochwalić się wrażeniami i zdjęciami z nami i innymi pannami młodymi. Ślijcie je na adres [email protected]
<


  Zobacz również...
 • Suknie ślubne: Trendy 2011
  Suknie ślubne: Trendy 2011 Pierwsi projektanci już pokazali swoje suknie ślubne na 2011 rok. Ich propozycje nie odbiegają znacznie od tego, co było modne w 2010 roku, śmiało więc będzie można pokusić się o suknię ślubną z wyprzedaży. Oto kilka wiodących trendów na 2011 rok.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]