Miejsce na wesele

Najpiękniejsze pałace na wesele: zdjęcia

Jeżeli wytworne wesele to tylko w pałacu. W Polsce takich miejsc nie brakuje. Wiele z nich udostępnia swoje wnętrza młodym parom. Oto dziesięć najpiękniejszych pałaców na wesele i kilka kwestii do rozważenia zanim podpiszecie umowę.

Przepiękny Pałac w Jabłonnie w wojewodztwie mazowieckim cieszy się dużą popularnością.

Przepiękny Pałac w Jabłonnie w wojewodztwie mazowieckim cieszy się dużą popularnością.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Wesele w pałacu, jak w każdym innym miejscu, ma swoje wady i zalety. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję, co do tego miejsca, warto rozważyć wszystkie za i przeciw. Zanim zdecydujecie się na wesele w pałacu:

 • 1 Zorientujcie się na ile gości chcecie zorganizować wesele w pałacu. To zazwyczaj nie są miejsca z dużymi, okazałymi salami bankietowymi, dlatego sprawdzają się zwłaszcza przy małych weselach. Przy większej liczbie goście może się zdażyć, że zostaną oni posadzeni w kilku salach.
 • 2 Upewnijcie się, że Wasi goście będą się w takim miejscu czuli swobodnie. Wesele w pałacu wiąże się z wytwornym i klasycznym charakterem imprezy.
 • 3 Sprawdźcie, czy wasi goście nie będą potrzebowali noclegu. Wiele pałaców dysponuje bazą noclegową, zazwyczaj nie są jednak w stanie pomieścić aż 100 osób.
 • 4 Pamiętajcie o transporcie dla gości weselnych. Większość pałaców położonych jest poza miastem, więc dojazd z kościoła czy USC może zająć trochę czasu i być nie lada wyzwaniem logistycznym.
 • 5 Zastanówcie się, czy w pałacowym ogrodzie nie chcielibyście wziąć także ślubu (cywilnego). Wiele obiektów tego typu pomaga zorganizować taką uroczystość.
 • 6 Rozważcie opcję wesela w plenerze. Pałacowe ogrody są wprost do tego stworzone. Pamiętajcie też, że nie wszystkie pałace udostępniają swoje wnętrza. Czasami wesela odbywa się na zewnątrz pałacu, w specjalnie zbudowanym na tą okazję namiocie.
 • 7 Pomyślcie nad wykorzystaniem przepięknych pałacowych wnętrz i ogrodu do zrobienia ślubnej sesji zdjęciowej, także z rodziną.
 • 8 Dowiedzcie się, jakie imprezy weselne oferuje to miejsce. Niektóre pałace mogą na Waszą cześć oddać armatni strzał, inne zorganizować Wam przejazd bryczką z kościoła.

A gdy już zdecydujecie się na wesele w pałacu, nie zapomnijcie pochwalić się wrażeniami i zdjęciami z nami i innymi pannami młodymi. Ślijcie je na adres [email protected]
<


  Zobacz również...
 • Suknie ślubne: Trendy 2011
  Suknie ślubne: Trendy 2011 Pierwsi projektanci już pokazali swoje suknie ślubne na 2011 rok. Ich propozycje nie odbiegają znacznie od tego, co było modne w 2010 roku, śmiało więc będzie można pokusić się o suknię ślubną z wyprzedaży. Oto kilka wiodących trendów na 2011 rok.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]