Dla gości weselnych

Najpiękniejsze suknie wieczorowe na Złotych Globach

Białe, różowe, czarne - takie kolory królowały na czerwonym dywanie podczas rozdania Złotych Globów w 2011 roku. Zobacz, w jakich sukniach wieczorowych wystąpiły gwiazdy i znajdź inspirację dla siebie.

Hailee Steinfeld w prostej białej sukni z niedużym trenem.

Hailee Steinfeld w prostej białej sukni z niedużym trenem.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Z roku na rok hollywoodzkie gwiazdy zaskakują pojawiając się na czerwonym dywanie w coraz bardziej bogatych kreacjach. Podczas gali rozdania Złotych Globów, 16 stycznia 2011, królowały długie suknie w typie "rybka", ale także asymetryczne kreacje na jedno ramię. Aktorki chętnie wybierały także delikatne suknie z rękawkami. Większość z tych kreacji śmiało może służyć jako wzór dla sukni ślubnej.

Podczas kiedy na gali królowały długie, wytworne suknie wieczorowe, na bankiecie panie pojawiły się w krótkich kreacjach, bynajmniej jednak nie skromniejszych. Nas zaskoczyła zwłaszcza Natalie Portman, która w prostej sukience i baletkach udowodniła, że nie zawsze trzeba zakładać wysokie obcasy. Te z Was, które szykują się na całonocne weselne tańce powinny wziąć z niej przykład.
<


    Zobacz również...
  • Suknie ślubne prosto z czerwonego dywanu
    Suknie ślubne prosto z czerwonego dywanu Białe suknie na czerwonym dywanie do złudzenia przypominają te ślubne. A hollywoodzkie gwiazdy, tak jak i my, nie zawsze mają idealne figury. Ale potrafią to idealnie ukryć. Jak to robią. Oto piętnaście ślubnych hitów 2010 wprost z czerwonego dywanu i kilka praktycznych rad.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]