Dla gości weselnych

Najpiękniejsze suknie wieczorowe na Złotych Globach

Białe, różowe, czarne - takie kolory królowały na czerwonym dywanie podczas rozdania Złotych Globów w 2011 roku. Zobacz, w jakich sukniach wieczorowych wystąpiły gwiazdy i znajdź inspirację dla siebie.

Hailee Steinfeld w prostej białej sukni z niedużym trenem.

Hailee Steinfeld w prostej białej sukni z niedużym trenem.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Z roku na rok hollywoodzkie gwiazdy zaskakują pojawiając się na czerwonym dywanie w coraz bardziej bogatych kreacjach. Podczas gali rozdania Złotych Globów, 16 stycznia 2011, królowały długie suknie w typie "rybka", ale także asymetryczne kreacje na jedno ramię. Aktorki chętnie wybierały także delikatne suknie z rękawkami. Większość z tych kreacji śmiało może służyć jako wzór dla sukni ślubnej.

Podczas kiedy na gali królowały długie, wytworne suknie wieczorowe, na bankiecie panie pojawiły się w krótkich kreacjach, bynajmniej jednak nie skromniejszych. Nas zaskoczyła zwłaszcza Natalie Portman, która w prostej sukience i baletkach udowodniła, że nie zawsze trzeba zakładać wysokie obcasy. Te z Was, które szykują się na całonocne weselne tańce powinny wziąć z niej przykład.
<


    Zobacz również...
  • Suknie ślubne prosto z czerwonego dywanu
    Suknie ślubne prosto z czerwonego dywanu Białe suknie na czerwonym dywanie do złudzenia przypominają te ślubne. A hollywoodzkie gwiazdy, tak jak i my, nie zawsze mają idealne figury. Ale potrafią to idealnie ukryć. Jak to robią. Oto piętnaście ślubnych hitów 2010 wprost z czerwonego dywanu i kilka praktycznych rad.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]