Przyjęcie weselne

Niekonwencjonalne torty weselne: zdjęcia i ceny

Jeżeli macie to szczęście, że sami możecie wybrać weselny tort (wiele sal na wesele ma je od razu w swojej ofercie, więc nie mamy wyboru), koniecznie zobaczcie naszą galerię z propozycjami na ciekawe, niekonwencjonalne tory weselne. Podpowiadamy też, gdzie je kupić i ile za nie zapłacicie.

Oryginalny tort w kształcie poduszek. Świetny jeżeli planujesz wesele z "Tysiąca i jednej nocy". | <a href=http://www.slubclick.com/slub/torty-weselne/cukiernia-artystyczna.html target="_blank">Cukiernia Artystyczna (Katowice)</a>

Oryginalny tort w kształcie poduszek. Świetny jeżeli planujesz wesele z "Tysiąca i jednej nocy". | Cukiernia Artystyczna (Katowice)

Autor: Paulina Sygnatowicz

Czy Wy też na każdym weselu zawsze z utęsknieniem czekacie na weselny tort, ukoronowanie słodkiego bufetu? Zapewne wielu z Waszych gości będzie się zachowywać dokładnie tak, jak ja ;-). Może więc warto zaskoczyć ich słodką niespodzianką i wybrać niekonwencjonalny weselny tort?

Jaki i kiedy podać niekonwencjonalny tort weselny?

Wygląd tortu nie powinien pozostać bez związku z całą wizją wesela. Jeżeli weźmiemy pod uwagę kolorystykę sali, suknię panny młodej, dodatki, całość wraz z odpowiednio dobranym tortem weselnym będzie imponująca i stworzy spójny obraz. Nie zawsze musicie decydować się na wzór dostępny w katalogu, wiele cukierni jest w stanie wykonać dla Was dowolne cudeńko, o którym sobie zamarzycie. Wystarczy zapytać.

Jeżeli sam kształt weselnego tortu to dla Was za mało, żeby być oryginalnym, pomyślcie, aby podać go zaraz po pierwszym daniu (nie tak, jak się zazwyczaj przyjęło – tuż po północy). Goście będą jeszcze na siłach, aby docenić jego kształt i smak.

Ile kosztuje niekonwencjonalny tort weselny?

Wszystko zależy oczywiście od cukierni. Średnio za kilogram weselnego tortu zapłacicie 50-80 zł. Na 120 gości potrzebujecie około 12 kg tortu. Całość będzie więc Was kosztować około 600 zł. O wycenę konkretnego tortu, poproś jedną z cukierni w naszym Katalogu Firm.

Spodobał Ci się tort z naszego zdjęcia? Możesz go kupić w tych cukierniach:
Cukiernia Artystyczna (Kraków)
Cukiernia RED (Kraków)

<


    Zobacz również...
  • Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu
    Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu Marzysz o ślubie rodem z Hollywood? Urzekają Cię amerykańskie wesela oglądane w filmach? Zobacz, jak dzięki nam możesz zaplanować ślub i wesele na wzór amerykańskich Panien Młodych.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]