Dodatki ślubne

Oryginalne bolerka ślubne: propozcje

Krótkie bolerka ślubne z tafty wychodzą już na szczęście z mody. Teraz królują koronki i dopasowane fasony. W jesienno-zimowym sezonie ślubnym bez bolerka ślubnego ani rusz. Oto piętnaście oryginalnych propozycji.

Delikatne bolerko ślubne z organzy.

Delikatne bolerko ślubne z organzy.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Niewiele jest sukni ślubnych z długim rękawem i takich zakrywających dekolt. W sezonie jesienno-zimowym do sukni ślubnej nie obejdzie się więc bez bolerka . Niekoniecznie dlatego, żeby grzało (w tym celu warto pomyśleć raczej o futerku czy eleganckim ślubnym sweterku), ale dlatego, że do kościoła nie wypada wejść z odkrytymi ramionami i „biustem na wierzchu”.

Krótkie taftowe bolerka, które często wyglądały jak za małe na szczęście już wyszły z mody. Teraz królują koronki i dopasowane fasony, albo oryginalne okrycia gdzieś pomiędzy tradycyjnym bolerkiem a szalem. Takiego nakrycia aż nie chce się zdejmować przez cały ślub!
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]