Dodatki ślubne

Oryginalne bolerka ślubne: propozcje

Krótkie bolerka ślubne z tafty wychodzą już na szczęście z mody. Teraz królują koronki i dopasowane fasony. W jesienno-zimowym sezonie ślubnym bez bolerka ślubnego ani rusz. Oto piętnaście oryginalnych propozycji.

Delikatne bolerko ślubne z organzy.

Delikatne bolerko ślubne z organzy.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Niewiele jest sukni ślubnych z długim rękawem i takich zakrywających dekolt. W sezonie jesienno-zimowym do sukni ślubnej nie obejdzie się więc bez bolerka . Niekoniecznie dlatego, żeby grzało (w tym celu warto pomyśleć raczej o futerku czy eleganckim ślubnym sweterku), ale dlatego, że do kościoła nie wypada wejść z odkrytymi ramionami i „biustem na wierzchu”.

Krótkie taftowe bolerka, które często wyglądały jak za małe na szczęście już wyszły z mody. Teraz królują koronki i dopasowane fasony, albo oryginalne okrycia gdzieś pomiędzy tradycyjnym bolerkiem a szalem. Takiego nakrycia aż nie chce się zdejmować przez cały ślub!
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]