Transport na ślub i wesele

Oryginalne samochody do ślubu

Nie tylko luksusowy samochód i nie zawsze limuzyna. Co wybrać, żeby wygodnie, a przede wszystkim oryginalnie podjechać do kościoła i pod salę weselną? Oto siedem nietypowych pomysłów.

Oryginalne samochody do ślubu
Weronika Ulicz Autor: Weronika Ulicz

Nie tylko luksusowy samochód i nie zawsze limuzyna. Co wybrać, żeby wygodnie, a przede wszystkim oryginalnie podjechać do kościoła i pod salę weselną? Oto siedem nietypowych pomysłów.


  • 1

    Limuzyna

    Długa klasyczna limuzyna, najlepiej w kolorze białym, a może bardziej nowoczesna wersja, czyli limuzyna Hummer? Wybór na polskim rynku jest całkiem spory, na czele z różnymi modelami Lincolna. W takim samochodzie bez obaw zmieści się nawet najobszerniejsza suknia ślubna. Bez problemu mogą Wam towarzyszyć świadkowie, a nawet rodzice, zaś w tych największych również spora ilość gości (bo dostępne są limuzyny nawet 30-osobowe!).
    2

    Samochód sportowy

    Choć nie ma w nim zbyt wiele miejsca na suknię z tzw. kołem, nadrabia wrażeniem, jakie zrobicie, podjeżdżając nim pod kościół czy urząd. Poza tym, jak często macie okazję przejechać się Porsche? Najlepiej oczywiście będzie się prezentował kabriolet. Tu również jest spory wybór: od BMW, przez Chryslera, po zabytkowego Chevroleta lub... różowego Cadillaca.
    3

    Samochód zabytkowy

    Tego typu pojazdy to prawdziwe unikaty. Patrząc na doskonale utrzymane wnętrza i lśniące detale nie sposób nie pomyśleć, że są znacznie piękniejsze od tych nowoczesnych, opływowych samochodów. To prawdziwe pojazdy z klasą. Wybór marek jest stosunkowo duży: Daimler, Lincoln, Buick, Jaguar…
  • Trochę inną kategorią „zabytków” są zabytki PRL-u. Przejazd Syrenką, Warszawą lub trabantem to doskonały pomysł dla par z dużym poczuciem humoru. Na pewno wywoła pozytywne reakcje gości.
    4

    Mały samochodzik

    Mały samochodzik typu Smart czy zabytkowy „Garbus” to pojazd dla Pary Młodej z wyobraźnią. Można wtedy podjechać dwoma tego typu pojazdami, po to by potem przesiąść się w jeden. Zazwyczaj te pojazdy są kolorowe lub ciekawie pomalowane. Pasują do ślubnych uroczystości na luzie, organizowanych przez młodych ludzi z fantazją i poczuciem humoru.
    Gabaryty tych pojazdów wykluczają wymagające wielowarstwowe suknie ślubne oraz wielometrowe welony. Mogą bowiem sprawiać kłopot przy wsiadaniu i wysiadaniu z tak małego auta.
    5

    Motocykl lub rower

    Nie tak dawno było w Polsce głośno o motocyklowych i rowerowych ślubach. Jeśli Wy również jesteście zapalonymi motocyklistami lub fanami wyścigu pokoju, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojechali w tym stylu do ślubu. Nic oprócz... pogody. Trzeba oczywiście wziąć też pod uwagę kwestię sukni, bo w większości ślubnych kreacji po prostu nie da się wsiąść na pojazd jednokołowy.
    6

    Konie

    Pary, które wybierają ceremonię ślubną w plenerze lub nad brzegiem morza mogą postawić na jazdę konną. Tutaj jednak podobnie jak w przypadku pojazdów jednokołowych trzeba przemyśleć kwestię sukni. Uczenie się jazdy konnej tuż przed samym ślubem nie jest dobrym pomysłem. To transport dla profesjonalistów i koniarzy.
    7

    Kareta lub dorożka

    Jeśli królewski ślub, to czymże innym można byłoby do niego jechać, jeśli nie najprawdziwszą karetą? Biały powóz zaprzężone w parę koni, Panna Młoda w bieli, Pan Młody we fraku – to wszystko tworzy naprawdę niepowtarzalną atmosferę. Trzeba tylko liczyć na to, że pogoda będzie łaskawa, choć większość tego typu pojazdów dysponuje zadaszeniem.

Jak widać pomysłów na to, czym pojechać do ślubu, można mieć wiele i są one coraz ciekawsze. Daleko nam jednak wciąż do amerykańskich szaleństw, gdzie pary młode przylatują na ślub balonem lub skaczą ze spadochronami. To nadal jeszcze u nas bardzo kosztowne, ale nie niewykonalne.
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]