Sławne śluby

Osiem ślubów i siedmiu mężów Elizabeth Taylor: zdjęcia

Była przepiękną kobietą i świetną aktorką. Po kolei rozkochała w sobie mężczyzn. Siedmiu z nich doprowadziła do ołtarza. Śmiało można nazwać ją ikoną stylu pośród panien młodych. Oto Elizabeth Taylor w najpiękniejszych sukniach ślubnych.

<b>Mąż No. 1 | Conrad "Nicky" Hilton</b><br> Pierwszy ślub Elizabeth Taylor wzięła w 1950 roku w satynowej sukni ślubnej wartej 1500 dolarów. Małżeństwo trwało rok. <br> Chcesz poznać zaskakująca historię tej sukni ślubnej? Kliknij <a href=http://www.slubclick.com/blogs/slub-paulina/2011/03/najslawniejsza-suknia-slubna-elizabeth-taylor-i-jej-historia/ target="_blank">tutaj.</a>

Mąż No. 1 | Conrad "Nicky" Hilton
Pierwszy ślub Elizabeth Taylor wzięła w 1950 roku w satynowej sukni ślubnej wartej 1500 dolarów. Małżeństwo trwało rok.
Chcesz poznać zaskakująca historię tej sukni ślubnej? Kliknij tutaj.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Przed ołtarzem stawała osiem razy, nie licząc filmowych wcieleń (z najbardziej znana rolą w filmie „Ojciec panny młodej”). Miała siedmiu mężów (za Richarda Burtona wyszła dwukrotnie). Za każdym razem wiedziała, jak zrobić wrażenie na mężu, prasie i całym świecie. Zmarła 23 marca 2011 roku Elizabeth Taylor to niewątpliwie panna młoda wszechczasów.

Jej ślubne suknie zawsze były dopasowane i odpowiednie do sytuacji. Pierwszy ślub, z Nicky Hiltonem, wzięła w imponującej satynowej sukni ślubnej z długim rękawem wartej 1500 dolarów. Do drugiego, z aktorem Michaelem Wildingiem, włożyła modny kostium i perły, które temu małżeństwu nie przyniosły szczęścia. Uwielbiała kwiaty, które nie tylko trzymała w ręku, ale także nosiła na głowie w formie wianka. Robiła wrażenie.

Oglądając zdjęcia ze ślubów Elizabeth Taylor doskonale widać, jak na przestrzeni wieków zmieniała się ślubna moda. I jak niektóre trendy dziś wracają. Warto więc ją naśladować.
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]