Sławne śluby

Osiem ślubów i siedmiu mężów Elizabeth Taylor: zdjęcia

Była przepiękną kobietą i świetną aktorką. Po kolei rozkochała w sobie mężczyzn. Siedmiu z nich doprowadziła do ołtarza. Śmiało można nazwać ją ikoną stylu pośród panien młodych. Oto Elizabeth Taylor w najpiękniejszych sukniach ślubnych.

<b>Mąż No. 1 | Conrad "Nicky" Hilton</b><br> Pierwszy ślub Elizabeth Taylor wzięła w 1950 roku w satynowej sukni ślubnej wartej 1500 dolarów. Małżeństwo trwało rok. <br> Chcesz poznać zaskakująca historię tej sukni ślubnej? Kliknij <a href=http://www.slubclick.com/blogs/slub-paulina/2011/03/najslawniejsza-suknia-slubna-elizabeth-taylor-i-jej-historia/ target="_blank">tutaj.</a>

Mąż No. 1 | Conrad "Nicky" Hilton
Pierwszy ślub Elizabeth Taylor wzięła w 1950 roku w satynowej sukni ślubnej wartej 1500 dolarów. Małżeństwo trwało rok.
Chcesz poznać zaskakująca historię tej sukni ślubnej? Kliknij tutaj.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Przed ołtarzem stawała osiem razy, nie licząc filmowych wcieleń (z najbardziej znana rolą w filmie „Ojciec panny młodej”). Miała siedmiu mężów (za Richarda Burtona wyszła dwukrotnie). Za każdym razem wiedziała, jak zrobić wrażenie na mężu, prasie i całym świecie. Zmarła 23 marca 2011 roku Elizabeth Taylor to niewątpliwie panna młoda wszechczasów.

Jej ślubne suknie zawsze były dopasowane i odpowiednie do sytuacji. Pierwszy ślub, z Nicky Hiltonem, wzięła w imponującej satynowej sukni ślubnej z długim rękawem wartej 1500 dolarów. Do drugiego, z aktorem Michaelem Wildingiem, włożyła modny kostium i perły, które temu małżeństwu nie przyniosły szczęścia. Uwielbiała kwiaty, które nie tylko trzymała w ręku, ale także nosiła na głowie w formie wianka. Robiła wrażenie.

Oglądając zdjęcia ze ślubów Elizabeth Taylor doskonale widać, jak na przestrzeni wieków zmieniała się ślubna moda. I jak niektóre trendy dziś wracają. Warto więc ją naśladować.
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]