Zaręczyny

Pierścionki zaręczynowe z rubinem: zdjęcia

Czy pierścionek zaręczynowy koniecznie musi być ozdobiony diamentem? Nie! Zobacz galerię najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych z rubinem!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Od wieków rubin symbolizuje największe z bogactw - miłość. Wedle starożytnych legend egipskich, rubin sprzyja także szczęściu i wielkiej fortunie. Astrologowie zaś uważali, że noszenie tego kamienia gwarantuje trwałość uczuć i wierność. Nic więc dziwnego, że pierścionek zaręczynowy z rubinem jest niezwykle popularny. Przypisywane mu cechy idealnie pasują do uczuć związanych z zaręczynami i ślubem.

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego jest bardzo ważny, musi pasować do charakteru i gustu przyszłej Panny Młodej, więc nie może być lekkomyślny. Tradycyjnie, pierścionki zaręczynowe są złote i zdobione diamentami. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Jest wiele przepięknych kamieni szlachetnych i warto wiedzieć, który jest tym ulubionym wybranki. Warto jednak zwrócić uwagę na rubin. To bardzo elegancki kamień, od wieków uważany za symbol miłości i wierności.

Jeśli podobnie jak mnie, zachwycają Cię powyższe pierścionki zaręczynowe, zajrzyj do naszego katalogu firm. Znajdziesz tam najlepszych jubilerów.
<


  Zobacz również...
 • Najpiekniejsze wzory pierścionków zaręczynowych
  Najpiekniejsze wzory pierścionków zaręczynowych Wybór właściwego pierścionka zaręczynowego to duża odpowiedzialność, wszak Twoja wybranka będzie go nosić do końca życia. Tymczasem wybór jest ogromny. Oto nasze typy.
 • Pierścionki zaręczynowe gwiazd
  Pierścionki zaręczynowe gwiazd Kosztują nawet miliony dolarów. Ale są wyrazem miłości i wierności. Przetrwały niejeden rozwód. Pisała o nich prasa na całym świecie. Prezentujemy dziesięć najciekawszych pierścionków zaręczynowych gwiazd.
 • Oświadczyny: 10 praktycznych wskazówek
  Oświadczyny: 10 praktycznych wskazówek Podjąłeś ważną decyzję – oświadczysz się! W Twojej głowie jednak zamiast spokoju zaczyna narastać mętlik... Co zrobić, żeby: nie przesadzić, dobrze wypaść, zadowolić gust ukochanej i jeszcze, żeby nie usłyszeć negatywnej odpowiedzi? Oto proste i jasne wskazówki oraz konkretne podpowiedzi.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]