Wasze śluby na Ślubclick

Plenerowy ślub kościelny Marty i Grzegorza

Marta i Grzegorz mieli dużo szczęścia. 20 września 2009 roku pogoda dopisała i ich plenerowy ślub kościelny na terenie Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich odbył się przy pięknym zachodzie słońca. Zobaczcie sami!

<center> Ślub Marty i Grzegorza odbył się 20 września 2009 roku w Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich. Nie często udaje się zorganizować plenerową ceremonię kościelną. Ta była zachwycająca. <br> fot.Tomasz Kurzydlak</center>

Ślub Marty i Grzegorza odbył się 20 września 2009 roku w Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich. Nie często udaje się zorganizować plenerową ceremonię kościelną. Ta była zachwycająca.
fot.Tomasz Kurzydlak

----------------------------------------------------------------------------------------
Pokaż swój ślub innym!
Zostań ślubclickową trensetterką. Niech inny czerpią inspiracje od Ciebie.
Wyślij do nas swoje ślubne zdjęcia, a my opublikujemy je na naszej czołówce!
Kliknij tutaj

----------------------------------------------------------------------------------------


ŚLUB ZORGANIZOWANY Z PERFECT MOMENTS


Wydaje Wam się, że kościelny ślub w plenerze to wydarzenie w zasadzie niemożliwe? To marzenie udało się spełnić Marcie i Grzegorzowi. Dzięki pomocy konsultantek ślubnych z olsztyńskiego oddziału agencji Perfect Moments 20 września 2009 roku Marta i Grzegorz powiedzieli „tak” w pięciogwiazdkowym Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich. Zobaczcie sami!

Ślub kościelny w plenerze

Specjalnie na tą okazję kilkanaście metrów od hotelu ustawiony został elegancki namiot, w którym we współpracy z florystkami pod wodzą Iwony Buczyk , kelnerami z hotelu, ekipą od rozstawiania namiotu i konsultantkami z Perfect Moments udało się stworzyć przepiękne miejsce ze skromnym ołtarzem. Biała dekoracja nadała całości uroczystego charakteru, podkreślonego przez małe druhenki sypiące kwiatki. Tradycyjne organy zamienione zostały na kwartet smyczkowy, a goście zamiast w kościelnych ławach zasiedli na krzesłach ubranych w białe pokrowce.

Dekoracja sali weselnej

Aura późnego września nie sprzyjała jednak w pełni odkrytym ramionom panny młodej i całonocnej zabawie na świeżym powietrzu. Wesele odbyło się więc w hotelowych wnętrzach. Na sali ustawione zostały okrągłe krzesła z białymi pokrowcami ozdobionymi kokardami z kwiatami. To jednak zdjęcia młodej pary z sesji narzeczeńskiej ustawione na sztalugach i podświetlone świeczkami stanowiły clue dekoracji. Na tarasie zaś rozstawiono lampiony w słoikach.

WASZE ŚLUBY NA ŚLUBCLICK

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]