Wasze śluby na Ślubclick

Plenerowy ślub kościelny Marty i Grzegorza

Marta i Grzegorz mieli dużo szczęścia. 20 września 2009 roku pogoda dopisała i ich plenerowy ślub kościelny na terenie Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich odbył się przy pięknym zachodzie słońca. Zobaczcie sami!

<center> Ślub Marty i Grzegorza odbył się 20 września 2009 roku w Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich. Nie często udaje się zorganizować plenerową ceremonię kościelną. Ta była zachwycająca. <br> fot.Tomasz Kurzydlak</center>

Ślub Marty i Grzegorza odbył się 20 września 2009 roku w Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich. Nie często udaje się zorganizować plenerową ceremonię kościelną. Ta była zachwycająca.
fot.Tomasz Kurzydlak

----------------------------------------------------------------------------------------
Pokaż swój ślub innym!
Zostań ślubclickową trensetterką. Niech inny czerpią inspiracje od Ciebie.
Wyślij do nas swoje ślubne zdjęcia, a my opublikujemy je na naszej czołówce!
Kliknij tutaj

----------------------------------------------------------------------------------------


ŚLUB ZORGANIZOWANY Z PERFECT MOMENTS


Wydaje Wam się, że kościelny ślub w plenerze to wydarzenie w zasadzie niemożliwe? To marzenie udało się spełnić Marcie i Grzegorzowi. Dzięki pomocy konsultantek ślubnych z olsztyńskiego oddziału agencji Perfect Moments 20 września 2009 roku Marta i Grzegorz powiedzieli „tak” w pięciogwiazdkowym Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich. Zobaczcie sami!

Ślub kościelny w plenerze

Specjalnie na tą okazję kilkanaście metrów od hotelu ustawiony został elegancki namiot, w którym we współpracy z florystkami pod wodzą Iwony Buczyk , kelnerami z hotelu, ekipą od rozstawiania namiotu i konsultantkami z Perfect Moments udało się stworzyć przepiękne miejsce ze skromnym ołtarzem. Biała dekoracja nadała całości uroczystego charakteru, podkreślonego przez małe druhenki sypiące kwiatki. Tradycyjne organy zamienione zostały na kwartet smyczkowy, a goście zamiast w kościelnych ławach zasiedli na krzesłach ubranych w białe pokrowce.

Dekoracja sali weselnej

Aura późnego września nie sprzyjała jednak w pełni odkrytym ramionom panny młodej i całonocnej zabawie na świeżym powietrzu. Wesele odbyło się więc w hotelowych wnętrzach. Na sali ustawione zostały okrągłe krzesła z białymi pokrowcami ozdobionymi kokardami z kwiatami. To jednak zdjęcia młodej pary z sesji narzeczeńskiej ustawione na sztalugach i podświetlone świeczkami stanowiły clue dekoracji. Na tarasie zaś rozstawiono lampiony w słoikach.

WASZE ŚLUBY NA ŚLUBCLICK

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]