Przyjęcie weselne

Podziękowania dla rodziców: 10 przykładowych tekstów

Nie masz „lekkiego pióra”, ani czasu, żeby samodzielnie wymyślić piękny, zabawny lub chwytający za serce tekst podziękowań dla rodziców? Zdaj się na nas. Oto 10 przykładowych tekstów podziękowań dla rodziców.

10 przykładowych tekstów podziękowań
Weronika Ulicz Autor: Weronika Ulicz

Nie masz „lekkiego pióra”, ani czasu, żeby samodzielnie wymyślić piękny, zabawny lub chwytający za serce tekst podziękowań dla rodziców? Zdaj się na nas. Oto 10 przykładowych tekstów podziękowań dla rodziców.

Oczywiście najpiękniejszy i najlepszy tekst dla Waszych Rodziców to ten, który sami ułożycie. Taki tekst można porównać do dziecięcej ręcznie robionej laurki. Wystarczy też zapewne powiedzieć im zwyczajne dziękujemy za wszystko. Czasami jednak trzeba posiłkować się wzorem i szablonem, żeby móc przelać swoje uczucia na papier. Wybrałam dla Was 10 całkiem gustownych, zabawnych, a także poważnych tekstów, na których warto się wzorować.

 • 1 Podziękowania tradycyjne
  W tym momencie chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania naszym Rodzicom... Z głębi serca dziękujemy Wam kochani Rodzice za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech, miłość, dobrą radę... W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas - z dnia na dzień, staliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem. Pragniemy Wam również podziękować za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu.
  2 Podziękowania czułe
  Kochani! Chcielibyśmy podziękować Wam za wszystko. Za poświęcenie, radość, miłość i opiekę. Za wszystko to czego uczyliście nas przez całe życie i dzięki czemu my teraz możemy próbować tworzyć kochającą się rodzinę. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałego ślubu. I pamiętajcie, że zawsze będziemy Was kochać!
  3 Podziękowania z całego serca
  Drodzy Rodzice! Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w nasze wychowanie, za cierpliwość i dobre serce. Wierzymy, że ten dzień będzie najpiękniejszym w naszym życiu, początkiem nowej drogi. To dzięki Wam możemy się nim cieszyć. Chcielibyśmy wyrazić to z całego serca: DZIĘKUJEMY!!!
  4 Oscarowe podziękowanie
  W kategorii Najlepsza Mama i Najlepszy Tata złotą statuetkę otrzymują... (przy wręczeniu nagród można złożyć osobiste i zwykłe podziękowania)
  5 Dyplom dla Wzorowych Rodziców
 • Kochana Mama z Kochanym Tatą
  kochali dzieci nie tylko w lato.
  Dali buziaka i z serem grzankę,
  a kiedy trzeba - to połajankę,
  uczyli chodzić, uczyli mówić,
  aż wychowali w końcu na ludzi.
  Czemu deszcz pada, a ryba pływa?
  Czemu od piłki się tłucze szyba?
  Znali odpowiedź na milion pytań
  i dzielnie brali zakręty życia.
  Radzili sobie z małym dzieciaczkiem,
  radzili z większym i z nastolatkiem.
  A teraz patrzą, jak w świat ruszamy,
  by radzić sobie ze sobą sami.
 • Drodzy Rodzice, najlepsi w świecie,
  tracicie dziecko i zyskujecie,
  więc dziś przyjmijcie te dwa dyplomy
  i swoich dzieci niskie ukłony.
 • 6 Krótko i na temat
  Kochani Rodzice ! To przede wszystkim dzięki Wam, Waszej miłości i trosce Dzień Naszego ślubu był dla nas wyjątkowy. Dziękujemy.
  7 Prosto i zwięźle
  Kochani! W tak ważnym dla nas dniu chcieliśmy Wam serdecznie podziękować za miłość, cierpliwość i trud jaki włożyliście w nasze wychowanie. To dzięki Wam wyrośliśmy na takich ludzi jakimi dziś jesteśmy.
  8 Świadectwo ze szkoły rodzicielskiej
  Uroczyście oświadczamy, że ………. zdał z wynikiem celującym egzamin rodzicielski i może starać się o przyjęcie do klasy dziadka/babci. Pozostałe oceny z przedmiotów: pielęgnowanie dzieci podczas nieobecności żony – bdb, kary fizyczne – ndst… Uczeń opanował w stopniu zadowalającym znajomość literatury z zakresu żeglarstwa i wykazywał niezwykłe zaangażowanie w tematykę sportową… Jesteśmy przekonani, że awans ………. na stanowisko wychowawcy wnuków jest właściwą decyzją etc.
  9 Podziękowanie rymowanka
  Kochana Mamo i Tato, dziękujemy Wam za to, że zawsze jesteście przy nas, czy słońce świeci, czy grad zacina. Nie sposób wyrazić słowami jak bardzo Was kochamy. Może wierszyk ten nie jest najzgrabniejszy, ale tu wcale nie potrzeba słów wznioślejszych. Nie przesadzamy, po prostu Was uwielbiamy. Choć niejeden nazwie nas teraz od siedmiu boleści wierszokletami, my się tym wcale nie zrażamy i na parkiet zapraszamy.
  10 Podziękowania pompatyczne
  To jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu. Spędzamy ją z najbliższymi dla nas osobami – czyli z Wami najukochańsi Rodzice. Zawsze byliście przy nas, zawsze nas kochaliście. W tym dniu dziękujemy Wam za to że jesteście z nami. Za to ze zawsze nas wspieraliście. Za to, że zawsze obok nas byliście. Dziękujemy Wam za Waszą miłość i wiarę w nasze możliwości.

Kiedy i jak złożyć podziękowania dla rodziców? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule Podziękowania dla rodziców
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]