Muzyka i zabawy weselne

Profesjonalny śpiewak na ślubie i weselu

Ceremonia ślubna jest momentem niezwykłym, który chcielibyśmy zapamiętać na długo. Warto podkreślić ten moment piękną oprawą wokalną Mszy Świętej. Pomyślcie także o recitalu muzyki klasycznej na przyjęciu weselnym. W repertuarze znaleźć się mogą przeboje musicalowe i operetkowe (standardy światowe) pięknie opowiadające o miłości.

Śpiewak na ślub

,,Muzyka jest niebem z nutami zamiast gwiazd"
( L. J. Kern )Ceremonia ślubna jest momentem niezwykłym, który chcielibyśmy zapamiętać na długo. Warto podkreślić ten moment piękną oprawą wokalną Mszy Świętej. Ale to nie jedyna możliwość. Pomyślcie także o recitalu muzyki klasycznej na przyjęciu weselnym. W repertuarze znaleźć się mogą przeboje musicalowe i operetkowe (standardy światowe) pięknie opowiadające o miłości.

Decydując się na taką oprawę ślubu i wesela trzeba jednak zadbać o profesjonalnych muzyków z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie tylko zaśpiewają podczas ceremonii, ale także pomogą przy opracowaniu repertuaru dopasowanego do charakteru Waszej uroczystości.

Śpiewak Paweł Świętorecki oferuje profesjonalną, piękną oprawę wokalną ślubu i Mszy Świętej. Do Was należy wybór śpiewaków.”

Wybierając muzyków na swój ślub zwrócicie uwagę na tak, jak szerokim repertuarem dysponują: czy znajdziecie w nim zarówno klasyczne arie i pieśni, jak i popularne piosenki religijne, arie operowe, przeboje musicalowe i szlagiery muzyki popularnej. Dzięki takiemu zestawieniu będziecie w stanie zadowolić gusta każdego weselnego gościa.

Śpiewak Paweł Świętorecki oferuje profesjonalną, piękną oprawę wokalną ślubu i Mszy Świętej. Do Was należy wybór śpiewaków: sopran, tenor, duet wokalny lub skład powiększony. Paweł Świętorecki zapewnia, iż będzie pięknie, profesjonalnie i niestandardowo.

ZOBACZ WIĘCEJ
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]