Muzyka i zabawy weselne

Profesjonalny śpiewak na ślubie i weselu

Ceremonia ślubna jest momentem niezwykłym, który chcielibyśmy zapamiętać na długo. Warto podkreślić ten moment piękną oprawą wokalną Mszy Świętej. Pomyślcie także o recitalu muzyki klasycznej na przyjęciu weselnym. W repertuarze znaleźć się mogą przeboje musicalowe i operetkowe (standardy światowe) pięknie opowiadające o miłości.

Śpiewak na ślub

,,Muzyka jest niebem z nutami zamiast gwiazd"
( L. J. Kern )Ceremonia ślubna jest momentem niezwykłym, który chcielibyśmy zapamiętać na długo. Warto podkreślić ten moment piękną oprawą wokalną Mszy Świętej. Ale to nie jedyna możliwość. Pomyślcie także o recitalu muzyki klasycznej na przyjęciu weselnym. W repertuarze znaleźć się mogą przeboje musicalowe i operetkowe (standardy światowe) pięknie opowiadające o miłości.

Decydując się na taką oprawę ślubu i wesela trzeba jednak zadbać o profesjonalnych muzyków z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie tylko zaśpiewają podczas ceremonii, ale także pomogą przy opracowaniu repertuaru dopasowanego do charakteru Waszej uroczystości.

Śpiewak Paweł Świętorecki oferuje profesjonalną, piękną oprawę wokalną ślubu i Mszy Świętej. Do Was należy wybór śpiewaków.”

Wybierając muzyków na swój ślub zwrócicie uwagę na tak, jak szerokim repertuarem dysponują: czy znajdziecie w nim zarówno klasyczne arie i pieśni, jak i popularne piosenki religijne, arie operowe, przeboje musicalowe i szlagiery muzyki popularnej. Dzięki takiemu zestawieniu będziecie w stanie zadowolić gusta każdego weselnego gościa.

Śpiewak Paweł Świętorecki oferuje profesjonalną, piękną oprawę wokalną ślubu i Mszy Świętej. Do Was należy wybór śpiewaków: sopran, tenor, duet wokalny lub skład powiększony. Paweł Świętorecki zapewnia, iż będzie pięknie, profesjonalnie i niestandardowo.

ZOBACZ WIĘCEJ
<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]