Miejsce na wesele

Przystrojenia weselnego stołu pary młodej: zdjęcia

Obejrzyj galerię zdjęć stołów państwa młodych. Może znajdziesz pomysł jak udekorować (lub tylko wyróżnić) swój stół weselny? Na pewno będzie prześliczny!

Autor: Aleksandra Malinowska

Większość sal weselnych posiada swój własny system przystrajania stołu pary młodej. Najpierw dokładnie obejrzyj ich propozycję i zdecyduj, czy Ci się podoba. Jeśli nie: do roboty!

Najpierw ustal czy będziecie siedzieć przy nim sami, czy w towarzystwie rodziców lub świadków. Od tego będzie zależała długość stołu i ilość nakryć.
Kiedy masz już te informacje możesz poszaleć z dekoracjami. Kwiaty, balony, wycinane napisy „Młoda Para”, podświetlane pierwsze litery Waszych imion… Jest w czym wybierać.

Postaraj się jednak, aby ozdoby stojące przed Wami nie były zbyt wysokie – Wy musicie widzieć gości a goście Was. I nie muszę chyba dodawać, że Wasz stół powinien pasować do reszty wystroju i dekoracji wesela.

ZOBACZ: DEKORACJE ŚLUBNE

<


    Zobacz również...
  • Trzy miejsca na wesele z pomysłem w Krakowie
    Trzy miejsca na wesele z pomysłem w Krakowie Wesele w samym centrum krakowskiego Kazimierza, a może rustykalny klimat tuż pod Krakowem? Co wybierzesz na swoje wesele? Oto trzy propozycje miejsc na wesele z pomysłem w Krakowie.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]