Miejsce na wesele

Przystrojenia weselnego stołu pary młodej: zdjęcia

Obejrzyj galerię zdjęć stołów państwa młodych. Może znajdziesz pomysł jak udekorować (lub tylko wyróżnić) swój stół weselny? Na pewno będzie prześliczny!

Autor: Aleksandra Malinowska

Większość sal weselnych posiada swój własny system przystrajania stołu pary młodej. Najpierw dokładnie obejrzyj ich propozycję i zdecyduj, czy Ci się podoba. Jeśli nie: do roboty!

Najpierw ustal czy będziecie siedzieć przy nim sami, czy w towarzystwie rodziców lub świadków. Od tego będzie zależała długość stołu i ilość nakryć.
Kiedy masz już te informacje możesz poszaleć z dekoracjami. Kwiaty, balony, wycinane napisy „Młoda Para”, podświetlane pierwsze litery Waszych imion… Jest w czym wybierać.

Postaraj się jednak, aby ozdoby stojące przed Wami nie były zbyt wysokie – Wy musicie widzieć gości a goście Was. I nie muszę chyba dodawać, że Wasz stół powinien pasować do reszty wystroju i dekoracji wesela.

ZOBACZ: DEKORACJE ŚLUBNE

<


    Zobacz również...
  • Trzy miejsca na wesele z pomysłem w Krakowie
    Trzy miejsca na wesele z pomysłem w Krakowie Wesele w samym centrum krakowskiego Kazimierza, a może rustykalny klimat tuż pod Krakowem? Co wybierzesz na swoje wesele? Oto trzy propozycje miejsc na wesele z pomysłem w Krakowie.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]