Przyjęcie weselne

Pudełka na słodycze weselne: zdjęcia

Zastanawiasz się w jaki sposób podziękować gościom weselnym za przybycie? Najsłodszym upominkiem będą drobne cukierki i migdały w ciekawym opakowaniu. Zobacz nasze propozycje pudełek na słodycze weselne.

Autor: Julia Wizowska

Zastanawiasz się w jaki sposób podziękować gościom weselnym za przybycie? Najsłodszym upominkiem będą drobne cukierki i migdały w ciekawym opakowaniu. Zobacz nasze propozycje pudełek na słodycze weselne.

Kartonowe pudełka ozdobne są najbardziej rozpowszechnionym opakowaniem na słodycze i migdały weselne (oprócz tego można je zapakować również w ozdobne woreczki, słoiki, pudełka plastikowe i in.).

Najciekawsze kształty ozdobnych pudełek można spotkać w galeriach firm zachodnich. O finezyjnych kształtach – np. palmy, karety, aparatu retro – takie pudełka można dopasować do każdego rodzaju dekoracji ślubnej i motywu przewodniego wesela.

DEKORACJE ŚLUBNE


W naszych krajowych galeriach wciąż dominują pudełka klasyczne, zarówno pod względem kolorów, jak i formy. Oryginalne kształty i barwy polecamy zamawiać. Osoby prywatne i firmy specjalizujące się w rękodzielach z pewnością zaproponują Wam coś ciekawego.

<


    Zobacz również...
  • Eleganckie wesele we Wrocławiu
    Eleganckie wesele we Wrocławiu Kochane wrocławskie Panny Młode! Specjalnie dla Was przedstawiamy firmy z Wrocławia, dzięki którym zorganizujecie przepiękne i eleganckie wesele w Waszym mieście. Zobaczcie koniecznie!
  • Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu
    Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu Marzysz o ślubie rodem z Hollywood? Urzekają Cię amerykańskie wesela oglądane w filmach? Zobacz, jak dzięki nam możesz zaplanować ślub i wesele na wzór amerykańskich Panien Młodych.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]