Przyjęcie weselne

Pudełka na słodycze weselne: zdjęcia

Zastanawiasz się w jaki sposób podziękować gościom weselnym za przybycie? Najsłodszym upominkiem będą drobne cukierki i migdały w ciekawym opakowaniu. Zobacz nasze propozycje pudełek na słodycze weselne.

Autor: Julia Wizowska

Zastanawiasz się w jaki sposób podziękować gościom weselnym za przybycie? Najsłodszym upominkiem będą drobne cukierki i migdały w ciekawym opakowaniu. Zobacz nasze propozycje pudełek na słodycze weselne.

Kartonowe pudełka ozdobne są najbardziej rozpowszechnionym opakowaniem na słodycze i migdały weselne (oprócz tego można je zapakować również w ozdobne woreczki, słoiki, pudełka plastikowe i in.).

Najciekawsze kształty ozdobnych pudełek można spotkać w galeriach firm zachodnich. O finezyjnych kształtach – np. palmy, karety, aparatu retro – takie pudełka można dopasować do każdego rodzaju dekoracji ślubnej i motywu przewodniego wesela.

DEKORACJE ŚLUBNE


W naszych krajowych galeriach wciąż dominują pudełka klasyczne, zarówno pod względem kolorów, jak i formy. Oryginalne kształty i barwy polecamy zamawiać. Osoby prywatne i firmy specjalizujące się w rękodzielach z pewnością zaproponują Wam coś ciekawego.

<


    Zobacz również...
  • Eleganckie wesele we Wrocławiu
    Eleganckie wesele we Wrocławiu Kochane wrocławskie Panny Młode! Specjalnie dla Was przedstawiamy firmy z Wrocławia, dzięki którym zorganizujecie przepiękne i eleganckie wesele w Waszym mieście. Zobaczcie koniecznie!
  • Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu
    Zaplanuj z nami wesele w amerykańskim stylu Marzysz o ślubie rodem z Hollywood? Urzekają Cię amerykańskie wesela oglądane w filmach? Zobacz, jak dzięki nam możesz zaplanować ślub i wesele na wzór amerykańskich Panien Młodych.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]