Fryzury ślubne i makijaż

Romantyczny makijaż ślubny z czerwonymi ustami dla blondynki

Masz delikatną, dziewczęcą urodę i obawiasz się mocnego i wyrazistego ślubnego makijażu? Nie musisz z niego zupełnie rezygnować! Przekonaj się, że delikatnie czerwone usta będą świetnym akcentem w Twoim ślubnym makijażu!

Autor: Paulina Sygnatowicz

Romantyczny makijaż ślubny wcale nie musi być mdły ani pastelowy! Nawet jeżeli masz delikatną, dziewczęcą urodę i blond włosy, pasować Ci będą czerwone usta. Pod warunkiem, że nie będzie to ostra, karminowa czerwień kobiety wamp. Delikatny koralowy kolor na ustach będzie idealny i zrobi naprawdę piorunujące wrażenie pod warunkiem, że oprawa oczu będzie naturalna. Wystarczy tylko delikatnie podkreślić rzęsy tuszem, a policzkom nadać dziewczęcego rumieńca.

W takim makijażu będziesz dziewczęca, romantyczna i uwodzicielska zarazem. Na swoim mężu zrobisz z pewnością piorunujące wrażenie! A zatem do dzieła! Każdy makijaż dobrze jest wypróbować przed tym wielkim dniem.
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]