Fryzury ślubne i makijaż

Romantyczny makijaż ślubny z czerwonymi ustami dla blondynki

Masz delikatną, dziewczęcą urodę i obawiasz się mocnego i wyrazistego ślubnego makijażu? Nie musisz z niego zupełnie rezygnować! Przekonaj się, że delikatnie czerwone usta będą świetnym akcentem w Twoim ślubnym makijażu!

Autor: Paulina Sygnatowicz

Romantyczny makijaż ślubny wcale nie musi być mdły ani pastelowy! Nawet jeżeli masz delikatną, dziewczęcą urodę i blond włosy, pasować Ci będą czerwone usta. Pod warunkiem, że nie będzie to ostra, karminowa czerwień kobiety wamp. Delikatny koralowy kolor na ustach będzie idealny i zrobi naprawdę piorunujące wrażenie pod warunkiem, że oprawa oczu będzie naturalna. Wystarczy tylko delikatnie podkreślić rzęsy tuszem, a policzkom nadać dziewczęcego rumieńca.

W takim makijażu będziesz dziewczęca, romantyczna i uwodzicielska zarazem. Na swoim mężu zrobisz z pewnością piorunujące wrażenie! A zatem do dzieła! Każdy makijaż dobrze jest wypróbować przed tym wielkim dniem.
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]