Przyjęcie weselne

Sezonowe desery na weselu w zimie: rady cukiernika

A gdyby tak podczas weselnego obiadu zamiast tradycyjnych ciast zaserwować gościom przepyszne sezonowe desery? A na ukoronowanie podać odpowiedni weselny tort… Taka kulinarna niespodzianka z pewnością pozostanie niezapomniana! Oto kilka propozycji zimowych deserów.

Desery na wesele
Paulina Sygnatowicz Autor: Paulina Sygnatowicz

Tradycyjne ciasta w prosty i szybki sposób „załatwią” nam sprawę weselnych słodkości. Równie szybko goście o nich zapomną. Warto więc pokusić się o sezonowe desery, których ukoronowaniem będzie oczywiście weselny tort. Ta opcja doskonale sprawdzi się zwłaszcza podczas weselnego obiadu. Oto kilka propozycji.

Deser miętowo-czekoladowy

Deser miętowo – czekoladowy

Czekolada z miętą tworzą nie tylko wspaniałą kompozycję smakową, ale też wizualną. Brązowo-zielony mus można urozmaicić dodając mus z białej czekolady, albo miętowy sos o bardzo krzykliwym zielonym kolorze. Puddingowa konsystencja pozwala na kształtowanie tego deseru na wiele sposobów.

Creme burlee

Krem brulee

Bardzo elegancki deser podawany na ciepło. Jego śmietankowo-jajeczny smak można wzbogacić kawą, czekoladą, owocami... Nie jest łatwy do zrobienia, ale ma tę zaletę, że przygotować można go wcześniej i zapiec przed podaniem.

Tiramisu

Tiramisu

Nie wymaga komentarzy...
Ten dobrze w Polsce znany włoski deser jest delikatny, pyszny i uniwersalny. Można go podawać na wiele sposobów. Wszystko zależy od Waszej kreatywności.

Deser z owocami i piernikiem

Owoc na pierniku w gorącym adwokatowym sosie

Taki deser koniecznie trzeba zaserwować, gdy Wasze wesele odbywa się w okolicach Bożego Narodzenia. Swoim aromatycznym zapachem doskonale zaakcentuje atmosferę świąt.

Tort weselny

Tort czekoladowo-marcepanowy

Tort czekoladowy pod marcepanem z piękną, zimową bądź świąteczną dekoracją będzie doskonałym ukoronowaniem słodkiej niespodzianki.

[Propozycje deserów przygotowała: Paulina Mazur-Kozak z cukiernik Andrzeja Kozaka]
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]