Przyjęcie weselne

Sezonowe desery na weselu w zimie: rady cukiernika

A gdyby tak podczas weselnego obiadu zamiast tradycyjnych ciast zaserwować gościom przepyszne sezonowe desery? A na ukoronowanie podać odpowiedni weselny tort… Taka kulinarna niespodzianka z pewnością pozostanie niezapomniana! Oto kilka propozycji zimowych deserów.

Desery na wesele
Paulina Sygnatowicz Autor: Paulina Sygnatowicz

Tradycyjne ciasta w prosty i szybki sposób „załatwią” nam sprawę weselnych słodkości. Równie szybko goście o nich zapomną. Warto więc pokusić się o sezonowe desery, których ukoronowaniem będzie oczywiście weselny tort. Ta opcja doskonale sprawdzi się zwłaszcza podczas weselnego obiadu. Oto kilka propozycji.

Deser miętowo-czekoladowy

Deser miętowo – czekoladowy

Czekolada z miętą tworzą nie tylko wspaniałą kompozycję smakową, ale też wizualną. Brązowo-zielony mus można urozmaicić dodając mus z białej czekolady, albo miętowy sos o bardzo krzykliwym zielonym kolorze. Puddingowa konsystencja pozwala na kształtowanie tego deseru na wiele sposobów.

Creme burlee

Krem brulee

Bardzo elegancki deser podawany na ciepło. Jego śmietankowo-jajeczny smak można wzbogacić kawą, czekoladą, owocami... Nie jest łatwy do zrobienia, ale ma tę zaletę, że przygotować można go wcześniej i zapiec przed podaniem.

Tiramisu

Tiramisu

Nie wymaga komentarzy...
Ten dobrze w Polsce znany włoski deser jest delikatny, pyszny i uniwersalny. Można go podawać na wiele sposobów. Wszystko zależy od Waszej kreatywności.

Deser z owocami i piernikiem

Owoc na pierniku w gorącym adwokatowym sosie

Taki deser koniecznie trzeba zaserwować, gdy Wasze wesele odbywa się w okolicach Bożego Narodzenia. Swoim aromatycznym zapachem doskonale zaakcentuje atmosferę świąt.

Tort weselny

Tort czekoladowo-marcepanowy

Tort czekoladowy pod marcepanem z piękną, zimową bądź świąteczną dekoracją będzie doskonałym ukoronowaniem słodkiej niespodzianki.

[Propozycje deserów przygotowała: Paulina Mazur-Kozak z cukiernik Andrzeja Kozaka]
<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]