Królewski ślub w Monako

Księżniczka Charlotta Casiraghi na ślubie księcia Alberta i Charlene Wittstock

Charlota Casiraghi, siostrzenica księcia Alberta II z Monako, okrzyknięta swego czasu jedną z najlepiej ubranych kobiet świata, na ślubie swojego wuja rozczarowała mało udaną kreacją. Zobacz zdjęcia i oceń sama.

Autor: Paulina Sygnatowicz

Choć ma dopiero 25 lat magazyn „Vanity Fair” okrzyknął ją jedną z najlepiej ubranych kobiet świata. Niestety na ślub swojego wuja, księcia Alberta II z Charlene Wittstcok wybrała wyjątkowo mało udane kreacje. Zrehabilitowała się za to na weselu. Oto jak wyglądała księżniczka. Charlotta Casiraghi.

Księżniczka Charlotta na cywilnym ślubie księcia Alberta i Charlene Wittstock

Księżniczka Charlotta zdecydowała się na sięgającą do kolon sukienkę na ramiączkach nawiązującą w stylu do lat 20. XX wieku. Na wierzch zarzuciła krótkie, zapinane bolerko w stylu lat 80. To mało udane połączenie uzupełniła o srebrne sandałki. Rozpuszczone włosy zebrała w połowie do tyłu niczym pensjonarka.

Naszym zdaniem stać ją na dużo więcej. Zobaczcie galerię jej najlepszych kreacji!

STYL CHARLOTTY CASIRAGHI

Księżniczka Charlotta na kościelnym ślubie księcia Alberta i Charlene Wittstock

Drugiego dnia ślubu księżniczka Charlotta pojawiłą się w krótkiej różowej sukience od Chanel. Do tego dobrała czarne dodatki: sandałki, torebkę i opaskę z czarną woalką. Czy chciała w ten sposób złamać konwencje i wylansować nowy styl? Wszak czarna woalka kojarzy się raczej z uroczystościami pogrzbowymi a nie ślubnymi. Naszym zdaniem to mało udane połączenie.

Księżniczka Charlotta na weselu księcia Alberta i księżnej Charlene

Pierwsze złe wrażenie ze ślubu wuja, Charlotta zatarła wybierając na wesele przepiękną długą suknię wieczorową. Na wierzch narzuciła długą, delikatną pelerynę. Niezbędne drobiazgi schowała do białej kopertówki. Całość sprawiała naprawdę zachwycające wrażenie.

SERWIS SPECJALNY: ŚLUB KSIĘCIA ALBERTA

<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]