Wiązanki ślubne i kwiaty

Stroik na rękę zamiast bukietu ślubnego

Kompozycja z kwiatów to nieodłączny atrybut każdej Panny Młodej, to wiemy wszystkie. Ale czy wiecie, że nie musi to być koniecznie klasyczny bukiet ślubny? Zobaczcie ciekawą i bardzo elegancką alternatywę dla wiązanek ślubnych!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Stroiki z kwiatów za rękę do tej pory kojarzyły nam się wyłącznie z amerykańskimi balami maturalnymi. Od pewnego czasu jednak, coraz częściej na taką ozdobę decydują się także Panny Młode, również w naszym kraju.

Panna Młoda powinna mieć przy sobie kwiaty w dniu ślubu, to nie ulega wątpliwości. Zamiast klasycznego bukietu ślubnego, możecie jednak wybrać coraz modniejszy ostatnio stroik ślubny na rękę. Te miniaturowe kompozycje kwiatowe wyglądają prześlicznie i są szalenie praktyczne! Bukiety ślubne są zwykle dość duże i mogą być nieporęczne, a czasem nawet przeszkadzać. Stroik ślubny zaś jest stabilnie przymocowany do nadgarstka panny młodej i w żaden sposób nie krępuje jej ruchów. Ponad to, takie stroiki są często mocowane do eleganckiej bransoletki, są więc (oprócz obowiązkowego kwiatowego dodatku) oryginalną biżuterią.

Nie tylko Panna Młoda może sprawić sobie ten uroczy dodatek. Również jej druhny albo mamy państwa młodych mogą je założyć! Z pewnością każda kobieta będzie zachwycona z takiej możliwości!

Jak Wam się podoba ten pomysł? Wolicie klasyczne bukiety ślubne, czy może rozważacie stroik ślubny?
<


  Zobacz również...
 • Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia
  Wiosenne bukiet ślubne 2011: zdjęcia Tulipany, margerytki, konwalie, hiacynty... Te wszystkie kwiaty znajdziesz w wiosennych ślubnych bukietach. Bardzo dziewczęcych i romantycznych. Zobacz sama najpiękniejsze ślubne wiązanki na wiosnę 2011 roku!
 • Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim
  Najciekawsze ślubne dekoracje kwiatowe w woj. Mazowieckim Kwiaty to nieodłączny element ślubu i wesela. Dekorację sali i kościoła z wielu powodów warto oddać w ręce fachowca. Dlaczego i gdzie szukać tych najlepszych? Wejdź i sprawdź!
 • Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie
  Pięć najlepszych kwiaciarni ślubnych w Warszawie Szukasz dobrej i sprawdzonej kwiaciarni czy florystyki, która przygotuje nie tylko Twój ślubny bukiet, ale także zajmie się dekoracją kościoła czy sali na wesele? Wejdź i zobacz najlepsze firmy florystyczne w Warszawie!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]