Dla gości weselnych

Sukienki na wesele Pronovias Fiesta 2013: zapowiedź kolekcji

Dziewczyny na całym świecie uwielbiają markę Pronovias za jej nie tylko przepiękne, ale także szalenie wygodne i kobiece projekty. Wygląda na to, że hiszpańscy projektanci nie zawiodą nas i tym razem. Zobaczcie zapowiedź kolekcji Pronovias Fiesta 2013.

<center> Pronovias Cadet</center>

Pronovias Cadet

Autor: Paulina Sygnatowicz

Nie wiem, jak Wy, ale my tu w redakcji Ślubclick wybierając sukienki na wesele stawiamy przede wszystkim na ich wygodę (o tak! kochany tańczyć na weselach!). Dlatego tak bardzo uwielbiamy suknie hiszpańskiej marki Pronovias Fiesta. Wygląda na to, że kolekcja na 2013 rok nie zawiedzie naszych oczekiwań!

Doskonałe wykonanie, delikatne i zwiewne tkaniny i nie krępujące ruchów fasony to główne wyznaczniki tej kolekcji.”

Doskonałe wykonanie, delikatne i zwiewne tkaniny i nie krępujące ruchów fasony to główne wyznaczniki tej kolekcji. Tak wynika z pierwszych 12 modeli, które zdecydowali się pokazać nam już teraz hiszpańscy projektanci.

W 2013 roku nie będą szaleć z kolorem: szarości, czernie, beże – to wokół tej palety kręcą się sukienki na wesele Pronovias. Ale za to będą się błyszczeć. Brokatu nigdy za wiele!

Jak Wam się podoba ta kolekcja? W oczekiwaniu na więcej zapraszamy Was do obejrzenia równie zachwycającej zapowiedzi kolekcji sukien ślubnych Pronovias 2013.

ZNAJDŹ SUKIENKĘ

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]