Dla gości weselnych

Sukienki na wesele z polskich sieciówek na wiosnę i lato 2011

Powiedzmy sobie szczerze, nie zawsze stać nas na to, aby na wesele koleżanki, kuzynki, czy brata ubrać się w fantastyczną suknię wieczorową najlepszych marek. Ale zawsze pod ręką mamy popularne sieciówki. Oto, co w nich możemy znaleźć wybierając się na wesele.

Tiffi

Tiffi

Autor: Paulina Sygnatowicz

Nie ma co ukrywać. Wesele to spory wydatek. Nie tylko trzeba kupić prezent, ale także odpowiednio się ubrać. Choć każda z nas marzy, aby wyglądać jak filmowa gwiazda na czerwonym dywanie, nie zawsze stać nas na elegancką suknię wieczorową ekskluzywnej marki.

Na szczęście zawsze mamy pod ręką popularne sieciówki, takie jak: Zara, H&M, Reserved. W ich wiosenno-letnich kolekcji znaleźć można sukienki, które śmiało nadawać się będą na wesele. Wystarczy tylko dopasować odpowiednie dodatki, aby zamieniły się w wytworną wieczorową kreację na ślub przyjaciółki.
Plus jest taki, że po weselu sukienka nie trafi aż do kolejnego ślubu do szafy. Śmiało można ją przecież włożyć na randkę!
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Crafting a loss fee essay is often complicated. The issue is that it must be challenging to take the only 1 side for the disagreement. No matter whether you're writing an with dying punishment essay as well as a ... [Idź do bloga]