Dla gości weselnych

Suknie na wesele dla mam państwa młodych: zdjęcia

Suknie mam Państwa Młodych to temat, któremu poświęca się dość mało uwagi. Mamy najczęściej decydują się na klasyczną, bezpieczną, ale dość nudną garsonkę. Zobacz nasze propozycje kreacji na wesele dla mam.

Suknie koktajlowe Adrianny Papell. Ich sprzedażą i wypożyczeniem zajmuje się krakowski salon AB-KREACJA.

Suknie koktajlowe Adrianny Papell. Ich sprzedażą i wypożyczeniem zajmuje się krakowski salon AB-KREACJA.

Autor: Katarzyna Merska-Pietrak

Warto sukienkom na wesele dla mam Państwa Młodych poświęcić nieco czasu, tym bardziej, że wiele z nich to piękne i nadal młode kobiety. A przecież ślub ich dziecka to także ich święto, dlaczego więc miałyby niknąć w tle, ubrane w brzoskwiniową spódnicę i klasyczną bluzkę?

Suknia dla mamy- ślub i uroczysty obiad

W pierwszej części galerii znajdziecie krótsze suknie, eleganckie i bardziej stonowane, niż suknie z drugiej części galerii. Takie kreacje to idealny wybór w sytuacji, gdy Państwo Młodzi rezygnują z wystawnego wesela, a chcą podjąć gości uroczystym obiadem. Warto zwrócić uwagę na żywe kolory sukien i dodatków.

ZOBACZ: FRYZURY DLA MAM PAŃSTWA MŁODYCH

Suknia dla mamy- ślub i wesele

Jeśli Państwo Młodzi postanowili pobrać się późnym popołudniem, a następnie zaprosić gości na trwające do rana wesele, ich mamy mogą sobie pozwolić na nieco więcej szaleństwa. W drugiej części galerii znajdziecie propozycje typowych sukien wieczorowych, długich i eleganckich, w żywych kolorach.

Kreacje prezentowanych przez nas marek są dostępne w Polsce. Większość można kupić w salonach zajmujących się modą ślubną. W podpisach do zdjęć znajdziecie dokładne informacje, które sieci salonów prowadzą ich sprzedaż.

ZOBACZ: TU KUPISZ SUKNIE WIECZOROWE IDEALNE NA ŚLUB

<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]