Suknie ślubne

Suknie ślubne 2012: model grecki

Poszukujesz bardzo modnej i stylowej sukni ślubnej? Sprawdź suknie ślubne o modelu greckim, zaprojektowane przez najlepszych projektantów dla sezonu ślubnego 2012 roku!

<center>Suknia ślubna Alma Novia Salma <br> <a href=http://www.slubclick.com/slub/suknie-slubne/salon-mloda-i-moda.html target="_blank"> UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)</a></center>

Suknia ślubna Alma Novia Salma
UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)

Autor: Julia Wizowska

Poszukujesz bardzo modnej i stylowej sukni ślubnej? Sprawdź suknie ślubne o modelu greckim, zaprojektowane przez najlepszych projektantów dla sezonu ślubnego 2012 roku!

Bardzo kobiece, delikatne i skromne – takie są suknie ślubne o modelu greckim w sezonie ślubnym 2012 roku. Pozostają one modne już od kilku sezonów i wszystko wskazuje na to, że na razie nie znikną z pokazów mody ślubnej. Poczuj się jak bogini, wybierz suknię ślubną o modelu greckim! Czym zostały przez projektantów obdarzone najmodniejsze suknie ślubne o modelu greckim?

  • 1Długie suknie ślubne. Projektanci ślubni stawiają w tym sezonie na „greckie” suknie ślubne o tradycyjnej długości. Tymczasem w sezonie ślubnym 2012 w niepamięć odejdą bezkształtne suknie ślubne. Na wybiegu królują suknie ślubne opinające kształty i podkreślające kobiecość Panny Młodej.
  • 2Suknie ślubne z trenem. Suknie ślubne o modelu greckim mają w tym sezonie długi tren. Nadaje on charakteru kreacji ślubnej i czyni ją bardziej elegancką. Doskonały fason dla wysokiej i smuklej Panny Młodej!
  • 3Suknia ślubna dla Panny Młodej w ciąży. Suknia ślubna o modelu greckim pozostaje najwygodniejszą suknią ślubną dla Panny Młodej w ciąży. Projektanci ślubni specjalnie na tę okazję przygotowali modele sukien ślubnych, które odcinają się pod biustem i pozostawiają trochę luzu „na brzuszku”.


UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ


<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]