Suknie ślubne

Suknie ślubne Cymbeline 2013

Jedna z najpopularniejszych marek sukien ślubnych, Cymbeline zaprezentowała na paryskich wybiegach swoją najnowszą kolekcję na wiosnę 2013. Trzeba przyznać, że kolekcja robi ogromne wrażenie. Zobaczcie!

fot. Cymbeline

fot. Cymbeline

Autor: Aleksandra Łańcucka

Już na pierwszy rzut oka widać, że nowa kolekcja sukien ślubnych Cymbeline to ukłon w stronę szalenie modnej ostatnio stylizacji vintage. Koronki i treny to podstawa kreacji Cymbeline na wiosnę 2013

Cymbeline to jedna z najpopularniejszych marek sukien ślubnych i chyba nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Jak zwykle projektanci Cymbeline stanęli na wysokości zadania - ich najnowsza kolekcja jest świeża, oryginalna i wyraźnie odpowiada najnowszym trendom, jak choćby stylizacji vintage.

Oprócz ultra kobiecych sukien ślubnych, Cymbeline proponuje przyszłym pannom młodym serię garniturów, a nawet skórzanych kurtek, które w połączeniu z suknią ślubną robią świetne wrażenie.

Kolekcja na wiosnę 2013 z pewnością trafi w gusta wielu panien młodych, z których każda znajdzie coś dla siebie.

UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ!
<


  Zobacz również...
 • Suknie ślubne Marchesa 2013
  Suknie ślubne Marchesa 2013 Amerykański dom mody Marchesa zaprezentował swoją kolekcję sukien ślubnych na wiosnę 2013. Tym razem, projektanci postawili na prostotę, elegancję i...różnorodność.
 • Jolanta Kwaśniewska radzi, jak wybrać stroje weselne
  Jolanta Kwaśniewska radzi, jak wybrać stroje weselne Niezależnie od tego, czy jesteś panną młodą, jej narzeczonym, czy też gościem weselnym, strój ślubny warto wybrać z rozmysłem. W kolejnym odcinku, Jolanta Kwaśniewska radzi, jak wybrać strój ślubny z klasą!
 • Designer Sample Sale: czerwiec 2012
  Designer Sample Sale: czerwiec 2012 Ruszyła kolejna już w tym roku wyprzedaż Designer Sample Sale Online w butiku Saltandpepper.pl. Obniżka nawet do 70% potrwa tylko do 15 czerwca!
 • Kolorowa panna młoda: niezwykła sesja zdjęciowa
  Kolorowa panna młoda: niezwykła sesja zdjęciowa Biel i écru to wciąż najbardziej popularne kolory sukni ślubnych. Od dawna jednak przestały być jedynymi obowiązującymi. Coraz częściej Panny Młode decydują się na inne kolory. Zwłaszcza te z pań, które wstępują w związki małżeńskie w dojrzałym wieku, nie najlepiej czują się w bieli kojarzącej się z niewinnością.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]