Królewski ślub w Monako

Suknie ślubne od Giorgio Armani: zdjęcia

Kate Holmes i Mira Sorvino to najbardziej znane panny młode, które do ołtarza poszły w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Giorgio Armaniego. Czy Charlene Wittstock zdecyduje się na jeden z gotowych modeli, czy też włoski projektant uszyje suknię ślubną specjalnie dla niej?

Autor: Paulina Sygnatowicz

Nie ma gotowej kolekcji sukien ślubnych, ale imponujące kreacje idealnie nadające się na tą okazję można znaleźć w każdej jego kolekcji. Suknie ślubne zaprojektował specjalnie dla Kate Holmes i Miry Sorvino. Giorgio Armani. To w jego kreacji do ślubu z księciem Albertem II z Monako pójdzie Charlene Wittstock. Czy wybierze których z gotowych modeli z linii Armani Prive, czy też projektant stworzy coś specjalnie dla niej?

CHARLENE WITTSTOCK W SUKNIACH OD GIORGIO ARMANI

W naszej galerii prezentujemy kilkanaście najciekawszych sukni ślubnych z kolekcji, jakie projektant proponował na przestrzeni ostatnich kilku lat. Która z nich wydaje się Wam najodpowiedniejsza dla przyszłej księżnej?

SERWIS SPECJALNY: WSZYSTKO O ŚLUBIE KSIĘCIA MONAKO

<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]