Królewski ślub w Monako

Suknie ślubne od Giorgio Armani: zdjęcia

Kate Holmes i Mira Sorvino to najbardziej znane panny młode, które do ołtarza poszły w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Giorgio Armaniego. Czy Charlene Wittstock zdecyduje się na jeden z gotowych modeli, czy też włoski projektant uszyje suknię ślubną specjalnie dla niej?

Autor: Paulina Sygnatowicz

Nie ma gotowej kolekcji sukien ślubnych, ale imponujące kreacje idealnie nadające się na tą okazję można znaleźć w każdej jego kolekcji. Suknie ślubne zaprojektował specjalnie dla Kate Holmes i Miry Sorvino. Giorgio Armani. To w jego kreacji do ślubu z księciem Albertem II z Monako pójdzie Charlene Wittstock. Czy wybierze których z gotowych modeli z linii Armani Prive, czy też projektant stworzy coś specjalnie dla niej?

CHARLENE WITTSTOCK W SUKNIACH OD GIORGIO ARMANI

W naszej galerii prezentujemy kilkanaście najciekawszych sukni ślubnych z kolekcji, jakie projektant proponował na przestrzeni ostatnich kilku lat. Która z nich wydaje się Wam najodpowiedniejsza dla przyszłej księżnej?

SERWIS SPECJALNY: WSZYSTKO O ŚLUBIE KSIĘCIA MONAKO

<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]