Suknie ślubne

Suknie ślubne z odkrytymi plecami 2012: galeria

Poszukujesz bardzo modnej i stylowej sukni ślubnej? Sprawdź modele sukni ślubnych z odkrytymi plecami, zaprojektowane przez najlepszych projektantów dla sezonu ślubnego 2012 roku!

<center>Suknia ślubna Pronuptia <br> <a href=http://www.slubclick.com/slub/suknie-slubne/salon-sukien-slubnych-mariella.html target="_blank"> UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)</a></center>

Suknia ślubna Pronuptia
UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)

Autor: Julia Wizowska

Poszukujesz bardzo modnej i stylowej sukni ślubnej? Sprawdź modele sukni ślubnych z odkrytymi plecami, zaprojektowane przez najlepszych projektantów dla sezonu ślubnego 2012 roku!

Odważne i nie bardzo. Ale z pewnością, niesamowicie kobiece! Suknie ślubne z odkrytymi plecami są w sezonie 2012 szalenie modne! Zobacz, co specjalnie dla Was przygotowali projektanci ślubni.

  • 1Suknia ślubna w stylu retro. To będzie krzyk mody w sezonie ślubnym 2012. Długie, proste, o modelu rybki lub delikatnej linii A – poczuj się jak bohaterka międzywojennej bohemy!
  • 2Suknia ślubna: perły i koronki. Koronki w sezonie ślubnym 2012 będą obecne dosłownie wszędzie: suknie ślubne, bolerka ślubne, buty ślubne. Załóż do koronkowej sukni ślubnej perły, razem stworzą one idealną kompozycję kreacji ślubnej. Do sukni ślubnej z odkrytymi plecami załóż długie perły i zarzuć je do tyłu. Efekt – murowany!
  • 3Suknie ślubne z trenem. Projektanci nie zapomnieli o jeszcze jednym dodatku, który czyni suknię ślubna bardziej szykowna i elegancką. Mowa o trenie! Suknia ślubna z odkrytymi plenami wprost wymaga w tym sezonie długiego rozkosznego trenu!


UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ


<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]