Suknie ślubne

Suknie ślubne z odkrytymi plecami 2012: galeria

Poszukujesz bardzo modnej i stylowej sukni ślubnej? Sprawdź modele sukni ślubnych z odkrytymi plecami, zaprojektowane przez najlepszych projektantów dla sezonu ślubnego 2012 roku!

<center>Suknia ślubna Pronuptia <br> <a href=http://www.slubclick.com/slub/suknie-slubne/salon-sukien-slubnych-mariella.html target="_blank"> UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)</a></center>

Suknia ślubna Pronuptia
UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ (Warszawa)

Autor: Julia Wizowska

Poszukujesz bardzo modnej i stylowej sukni ślubnej? Sprawdź modele sukni ślubnych z odkrytymi plecami, zaprojektowane przez najlepszych projektantów dla sezonu ślubnego 2012 roku!

Odważne i nie bardzo. Ale z pewnością, niesamowicie kobiece! Suknie ślubne z odkrytymi plecami są w sezonie 2012 szalenie modne! Zobacz, co specjalnie dla Was przygotowali projektanci ślubni.

  • 1Suknia ślubna w stylu retro. To będzie krzyk mody w sezonie ślubnym 2012. Długie, proste, o modelu rybki lub delikatnej linii A – poczuj się jak bohaterka międzywojennej bohemy!
  • 2Suknia ślubna: perły i koronki. Koronki w sezonie ślubnym 2012 będą obecne dosłownie wszędzie: suknie ślubne, bolerka ślubne, buty ślubne. Załóż do koronkowej sukni ślubnej perły, razem stworzą one idealną kompozycję kreacji ślubnej. Do sukni ślubnej z odkrytymi plecami załóż długie perły i zarzuć je do tyłu. Efekt – murowany!
  • 3Suknie ślubne z trenem. Projektanci nie zapomnieli o jeszcze jednym dodatku, który czyni suknię ślubna bardziej szykowna i elegancką. Mowa o trenie! Suknia ślubna z odkrytymi plenami wprost wymaga w tym sezonie długiego rozkosznego trenu!


UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ


<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]