Muzyka i zabawy weselne

TOP 10: Najpiękniejsze polskie piosenki na pierwszy taniec

Zastanawiacie się nad piosenką na pierwszy taniec? Ważne są dla Was jej słowa i chcecie, żeby zostały zrozumiane przez wszystkich gości? Polscy wykonawcy mają w swoim repertuarze mnóstwo przepięknych piosenek o miłości. Oto dziesięć, naszym zdaniem, najciekawszych.

Anna Jantar "Moje jedyne marzenie" | <a href=http://www.youtube.com/watch?v=JXBQozinqww&feature=related target="_blank">Posłuchaj utworu</a>|

Anna Jantar "Moje jedyne marzenie" | Posłuchaj utworu|

Zanim wybierzecie piosenkę na Wasz pierwszy taniec, zastanówcie się, czy chcecie, żeby była na poważnie czy może z przymrużeniem oka, czy ma być wesoła i skoczna czy raczej wolniejsza "przytulanka". W naszym subiektywnym zestawieniu 10 najciekawszych polskich utworów na pierwszy taniec znajdziecie je wszystkie.

Chodziliście na kurs tańca i chcecie zatańczyć walca? Posłuchajcie "Oczarowania" Zbigniewa Wodeckiego. Wasze wesele będzie utrzymane w klimacie retro? W sam raz będzie piosenka Mieczysława Wojnickiego "Zakochani są wśród nas...". Do Waszego ślubu i wesela podchodzicie z przymrużeniem oka? Zatańczcie do piosenki Ireny Jarockiej "Piosenka spod welonu".

Pamiętajcie jednak, że piosenka, która wybierzecie musi być Wasza wspólna. Przygotujcie się więc na długie negocjacje ;-).

Wciąż szukacie zespołu na wesele albo DJ?
 • Zobacz najlepsze zespoły i DJ z całej Polski
 • <


   Zobacz również...
  • Pierwszy taniec: walc wiedeński
   Pierwszy taniec: walc wiedeński Walc wiedeński to taniec elegancki, niezwykle efektowny i stosunkowo łatwy do nauczenia. Posłuchaj, do jakich utworów możecie zatańczyć walca wiedeńskiego na waszym weselu.

  głosuj
   
  dodajKomentarz
  Autor:
  Tekst:

  GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

  TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

  MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


  NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


  Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


  Wasze śluby na czołówce!

   GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

  GOSIA & ANDRZEJ
  Tradycyjny ślub i wesele

  Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

  Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]