Muzyka i zabawy weselne

TOP 10: Najpiękniejsze polskie piosenki na pierwszy taniec

Zastanawiacie się nad piosenką na pierwszy taniec? Ważne są dla Was jej słowa i chcecie, żeby zostały zrozumiane przez wszystkich gości? Polscy wykonawcy mają w swoim repertuarze mnóstwo przepięknych piosenek o miłości. Oto dziesięć, naszym zdaniem, najciekawszych.

Anna Jantar "Moje jedyne marzenie" | <a href=http://www.youtube.com/watch?v=JXBQozinqww&feature=related target="_blank">Posłuchaj utworu</a>|

Anna Jantar "Moje jedyne marzenie" | Posłuchaj utworu|

Zanim wybierzecie piosenkę na Wasz pierwszy taniec, zastanówcie się, czy chcecie, żeby była na poważnie czy może z przymrużeniem oka, czy ma być wesoła i skoczna czy raczej wolniejsza "przytulanka". W naszym subiektywnym zestawieniu 10 najciekawszych polskich utworów na pierwszy taniec znajdziecie je wszystkie.

Chodziliście na kurs tańca i chcecie zatańczyć walca? Posłuchajcie "Oczarowania" Zbigniewa Wodeckiego. Wasze wesele będzie utrzymane w klimacie retro? W sam raz będzie piosenka Mieczysława Wojnickiego "Zakochani są wśród nas...". Do Waszego ślubu i wesela podchodzicie z przymrużeniem oka? Zatańczcie do piosenki Ireny Jarockiej "Piosenka spod welonu".

Pamiętajcie jednak, że piosenka, która wybierzecie musi być Wasza wspólna. Przygotujcie się więc na długie negocjacje ;-).

Wciąż szukacie zespołu na wesele albo DJ?
 • Zobacz najlepsze zespoły i DJ z całej Polski
 • <


   Zobacz również...
  • Pierwszy taniec: walc wiedeński
   Pierwszy taniec: walc wiedeński Walc wiedeński to taniec elegancki, niezwykle efektowny i stosunkowo łatwy do nauczenia. Posłuchaj, do jakich utworów możecie zatańczyć walca wiedeńskiego na waszym weselu.

  głosuj
   
  dodajKomentarz
  Autor:
  Tekst:

  GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

  TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

  MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


  NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


  Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


  Wasze śluby na czołówce!

   GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

  GOSIA & ANDRZEJ
  Tradycyjny ślub i wesele

  Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

  How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]