Ceremonia ślubna

TOP 5 najbardziej szalonych ślubów świata

Ślub w kościele? A może pod wodą, w powietrzu, na pustyni albo w jaskini? Zobaczcie najciekawsze ceremonie ślubne świata, a może sami zdecydujecie się na oryginalny ślub?!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Każdy ślub jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju i wzruszający. Są jednak na świecie narzeczeni, którzy od tego wyjątkowego dnia oczekują nie tylko wzruszeń, ale także i mocnych wrażeń. Zobaczcie najbardziej szalone ceremonie ślubne świata!

Ślub pod wodą

Ślub pod wodą to od niedawna, wbrew pozorom, bardzo popularny sposób na powiedzenie sobie "tak". Oczywiście najczęściej pobierają się w ten sposób pary, które mieszkają nad ciepłym morzem lub mogą pozwolić sobie na taką atrakcję :) Zwykle para młoda przywdziewa wyposażenie dla nurków i podpisuje akt małżeństwa specjalnym flamastrem działającym pod wodą. Po takiej ceremonii sporo par decyduje się również na podwodną lub plażową sesję ślubną.

DOROTA I PAUL CZYLI ŚLUB NA PLAŻY

Ślub w chmurach

Ślub na bungee albo podczas skoku na spadochronie? Czemu nie! W trakcie takiej ceremonii z pewnością nie będziecie denerwować się drobiazgami, a całą swoją uwagę skierujecie na siebie i to, co zobaczycie pod sobą ;)

Ślub zbiorowy

Zbiorowe śluby to już niemal tradycja w Chinach. Takie ceremonie odbywają się zwykle przy okazji Walentynek na terenie całego kraju. Przy okazji zbiorowych ślubów, pary młode biorą udział w ciekawych akcjach. W 2007 świeżo poślubieni małżonkowie wspólnie zasadzili na jednej z pustyń kilkadziesiąt drzew.

Ślub w jaskini

Na świecie istnieje kilka jaskiń, w których można zorganizować ceremonię ślubną, która z pewnością będzie bardzo kameralna i romantyczna. W ubiegłym roku głośno było o duńskiej parze, która zdecydowała się na ślub we włoskiej jaskini Grotta di Monte Cucco w Umbrii. Państwo młodzi, goście oraz udzielający ślubu mer pobliskiego miasteczka, na ceremonię ślubną musieli zejść po drabinie i zaopatrzyć się w kaski. Panna młoda na czas przysięgi zamieniła kask na welon.

<


  Zobacz również...
 • Zimowe inspiracje ślubne w Magazynie Wesele
  Zimowe inspiracje ślubne w Magazynie Wesele Marzycie o ślubie w pięknej, zimowej atmosferze? Najnowszy numer Magazynu Wesele podpowiada Wam, jak przekuć to marzenie w rzeczywistość. Beata Grela, redaktor naczelna, zdradza także kilka innych powodów, dla których warto zajrzeć do środka.
 • Horoskop ślubny na 2012 rok dla każdej panny młodej
  Horoskop ślubny na 2012 rok dla każdej panny młodej Bierzesz ślub w 2012 roku? Dowiedz się, czy gwiazdy będą sprzyjać Ci w miłosnych poczynaniach. Z przymrużeniem oka zajrzyj do horoskopu Panny Młodej opublikowanego na naszym portalu!
 • Horoskop ślubny na 2012 rok dla Ryb
  Horoskop ślubny na 2012 rok dla Ryb Bierzesz ślub w 2012 roku? Dowiedz się, czy gwiazdy będą sprzyjać Ci w miłosnych poczynaniach. Zajrzyj do horoskopu Panny Młodej opublikowanego na naszym portalu! Poniżej zamieszczamy astrologiczną wróżbę na 2012 rok dla osób spod znaku Ryb!
 • Horoskop ślubny na 2012 rok dla Koziorożca
  Horoskop ślubny na 2012 rok dla Koziorożca Bierzesz ślub w 2012 roku? Dowiedz się, czy gwiazdy będą sprzyjać Ci w miłosnych poczynaniach. Z przymrużeniem oka zajrzyj do horoskopu Panny Młodej opublikowanego na naszym portalu! Poniżej zamieszczamy astrologiczną wróżbę na 2012 rok dla osób spod znaku Koziorożca!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]